Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme 3 Spider-Man, tek film! Gerçek Zamanlı Spiderman Into The Spider Verse (MUHTEMEL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SAKLIOYUNCU

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SAKLI#1234

Elmaslar
63
Puanlar
13.370
Yer
localhost
Minecraft
SAKLI
maxresdefault.jpg

Herkese Selamlar,
Arkadaşlar biliyorsunuz herkesin hayali olan belki de sevmeyip bile ah keşke böyle olsa daha da sevebilirim diyen insanların en büyük beklentisi olan Spider-Man'in gerçek zamana uyarlanmış olan versiyonu çekilmek için gün sayıyor.
Ancak Spider-Man Into The Spider Verse'nin yönetmeninin yaptığı açıklama dikkatleri üstüne çekti.
Spiderverse’ün senaristi Chris Miller, filmin sonunda Tom Holland, Andrew Garfield ve Tobey Maguire Spider-Man’lerinin Spider-Ham’le bir araya geleceği bir sahnenin yer aldığını ama Sony’nin sahne senaryo aşamasındayken ‘bunu yapmak için biraz erken’ diyip sahneyi kaldırdığını söyledi. Bunun ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Sony, bu üç karakteri bir araya getirmek için planlamalara başlamış gibi duruyor. Ayrıca şirket, ‘önce oyunculara soralım’ da dememiş. ‘Bunu yapmak için biraz erken’ demişler.
maxresdefault.jpg

Tabii ki kimse bunun gerçek olacağını inanmıyordur fakat size gerçekten bir kez daha sizi inanmaya zorlayacak bir haber vermek istiyorum.Geçenler de Tobey Maguire Hollywood'a verdiği bir röportajda "Kesinlikle iyi bir proje olursa geri dönerim" dedi.Herkes bu haberden sonra bir kez daha inanmaya başladı.Fakat bunu engelleyen bir kısım vardı bu kısım ise Andrew Garfield bu konuda Sony'e gerçekten sinirli.Bunun sebebi ise hayali olduğu oyunculuğun saçma sapan işler de kullanılması ve istediği zevki vermemesiymiş.Umarım onu ikna ederler ve böyle bir film çıkar.

Tabii ki bu film çıkmadan önce 3. Bir TomHolland'ın oynadığı Spider-Man Filmi çıkacak. Bu filmde kimliğini herkes bilecek. Belki 3. Filmden sonra 3 Efsane Spider-Man'ı Bir arada görebiliriz:)

Video;

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ciddi anlamda videoda bahsedildiği gibi bir film çekilirse filmin gişe rekorları kıracağından adım gibi eminim ki muhtemelen bende giderdim ?

SAKLIOYUNCU

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SAKLI#1234

Elmaslar
63
Puanlar
13.370
Yer
localhost
Minecraft
SAKLI

Ciddi anlamda videoda bahsedildiği gibi bir film çekilirse filmin gişe rekorları kıracağından adım gibi eminim ki muhtemelen bende giderdim ?
Şahsen eskiden süreki bu üçlünün bir araya geldiği hayalini kuruyordum, böyle bir film çekilirse koşa koşa giderim :D

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
şu sağdaki uyuşturucu baronu değil miydi lan

SAKLIOYUNCU

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SAKLI#1234

Elmaslar
63
Puanlar
13.370
Yer
localhost
Minecraft
SAKLI

iRektPvP

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
iRektPvP
En çok Beklediğim şey
1. GTA 6
2. Tobey Maguire'un Spider-Man'ı

adress27

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı