Sol Reklam
Sağ Reklam

Reklam +1000TL'LİK TURNUVA | ✨ mctr.destrada.online ✨ | İLK EMEK OP SKYBLOCK SUNUCUSU - Satürn & Mars & Yıldız Madeni & Uzay & Ejderhalar - eşi benzeri yok!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Sunucuda bulunan bazı hatalardan bahsetmek isterim...

TuSKe
❌ skRayFall
❌ DeathMessages
❌ CrazyCrates
❌ GroupManager

HolographicDisplays'in 2.4.9 sürümü kullanılmış. Son sürüme geçmenizi tavsiye ederim.

Skript ile tasarladığınız bütün sistemleri açıkta unutmuşsunuz. Örneğin /adafly ve /vipol bunların bir örneği.

Sohbet koruması eklentisi yok, yani istediğiniz kadar spam yapabiliyorsunuz.
1657094007923.png

Lobide başarımlar gözüküyor.
1657093821277.png

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Sunucuda bulunan bazı hatalardan bahsetmek isterim...

TuSKe
❌ skRayFall
❌ DeathMessages
❌ CrazyCrates
❌ GroupManager

HolographicDisplays'in 2.4.9 sürümü kullanılmış. Son sürüme geçmenizi tavsiye ederim.

Skript ile tasarladığınız bütün sistemleri açıkta unutmuşsunuz. Örneğin /adafly ve /vipol bunların bir örneği.

Sohbet koruması eklentisi yok, yani istediğiniz kadar spam yapabiliyorsunuz.
Eki Görüntüle 205312

Lobide başarımlar gözüküyor.
Eki Görüntüle 205311
Yazdıklarınızdan spam koruması harici hiçbir eksik/hata/yanlış göremedim açıkçası.
Lobi yalnızca skyblock'a geçmeden önce uğranılan bir sunucu, orada 10 saniyeden fazla zaman bile geçirmiyorsun, achivementlara neden takıldın anlayamadım.

Büyük ihtimalle eklenti konularında da groupmanager çok eski diyeceksindir, sunucu sürümü de çok eski dolayısıyla hatasız çalışıyor. Yazılım piyasasında bir söyleyiş vardır, "çalışıyorsa kurcalama" saygılar.

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Yazdıklarınızdan spam koruması harici hiçbir eksik/hata/yanlış göremedim açıkçası.
Lobi yalnızca skyblock'a geçmeden önce uğranılan bir sunucu, orada 10 saniyeden fazla zaman bile geçirmiyorsun, achivementlara neden takıldın anlayamadım.

Büyük ihtimalle eklenti konularında da groupmanager çok eski diyeceksindir, sunucu sürümü de çok eski dolayısıyla hatasız çalışıyor. Yazılım piyasasında bir söyleyiş vardır, "çalışıyorsa kurcalama" saygılar.
Yazılım piyasasını henüz deneyimlemediğinizi varsayarak bir dönütte bulunuyorum, sunucunuzda eski sürümlü eklentileri barındırırsanız uzun süreli kullanımda hatalar ve gecikmeler ortaya çıkacaktır. Bunlardan biri ise gelişmiş seçenekler sunan ve geliştirmeye devam edilen LuckPerms yerine 2016'da yapımcısı tarafından terk edilen BssentialsGroupManager eklentisini kullanmaktır.

İnanın bana
Skript eklentisiyle aram biraz iyidir ve size şunu söyleyeyim, skRayFall ile TuSKe kullanmak isteyeceğiniz son eklentilerdir. TuSKe ile oluşturulan menüler oyuncularınızın eşyalarının menüde takılı kalmasına, menüdeki eşyaları alabilmelerine sebep olan hatalı menülerdir. skRayFall ise tıpkı komşu çocuğu gibidir, hiçbir işinize yaramaz, sizi sinir etmek için geliştirilmiştir. Ek olarak skRayFall bazı Skript kodlarınızın çalışmasını engelleyebilir.

Eğer başarılı bir sunucu elde etmek istiyorsanız sadece size sağlanan yardımlarla yükseğe çıkmayı değil, kendi emeklerinizle ve bilginizle yukarıya çıkmayı denemelisiniz. Oyuncuların size yaptığı tavsiyeleri göz önünde bulundurmadan baştan savmak yapmanız gereken bir davranış değildir. Saygılar.

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Yazılım piyasasını henüz deneyimlemediğinizi varsayarak bir dönütte bulunuyorum, sunucunuzda eski sürümlü eklentileri barındırırsanız uzun süreli kullanımda hatalar ve gecikmeler ortaya çıkacaktır. Bunlardan biri ise gelişmiş seçenekler sunan ve geliştirmeye devam edilen LuckPerms yerine 2016'da yapımcısı tarafından terk edilen BssentialsGroupManager eklentisini kullanmaktır.

İnanın bana
Skript eklentisiyle aram biraz iyidir ve size şunu söyleyeyim, skRayFall ile TuSKe kullanmak isteyeceğiniz son eklentilerdir. TuSKe ile oluşturulan menüler oyuncularınızın eşyalarının menüde takılı kalmasına, menüdeki eşyaları alabilmelerine sebep olan hatalı menülerdir. skRayFall ise tıpkı komşu çocuğu gibidir, hiçbir işinize yaramaz, sizi sinir etmek için geliştirilmiştir. Ek olarak skRayFall bazı Skript kodlarınızın çalışmasını engelleyebilir.

Eğer başarılı bir sunucu elde etmek istiyorsanız sadece size sağlanan yardımlarla yükseğe çıkmayı değil, kendi emeklerinizle ve bilginizle yukarıya çıkmayı denemelisiniz. Oyuncuların size yaptığı tavsiyeleri göz önünde bulundurmadan baştan savmak yapmanız gereken bir davranış değildir. Saygılar.
İnanın bana yazılım piyasasında uzun bir süre bulundum, bulunmaya da devam ediyorum.
Eklentilerden bir miktar da olsa anlasaydınız sorun çıkarmayan eklentileri "ileride sorun çıkartabilir" diye burada belirtme gereği duymazdınız açıkçası.

TuSKe ve SkRayFall konusunda ise kendileri pasif eklentilerdir, Skript ile bu eklentilerden neredeyse hiç yararlanmıyorum ve Pasif eklentiler olmaları sayesinde de hiçbir kaynak tüketmiyorlar sunucumda, ki kulaktan dolma bilgilerle de konuma gelip bu bilgileri bana aktarmaya çalışmanız da içler acısı.

Sunucudaki her sistemi en ince detayına kadar kendim kodladım, sunucular hakkında okumadığım/araştırmadığım makale kalmadı, bu işi hobi olarak yapan birisi için gayet fazla emek sarfediyoruz zaten, sunucuda 10 dakika geçirip anlayabileceğiniz şeyler değil bunlar.

Kendinizi çok bilgili birisi gibi göstermeye çalışarak, sunucuda sadece 10 dakika oynamanıza rağmen üstü kapalı bir şekilde sunucunun iyi olmadığını ima ediyorsunuz.

Objektif yapılan, art niyet içermeyen her türlü öneriye açığız, sadece bu türden önerilere değil.
Bundan sonra yaptığınız yorumlara dönüt vermeyeceğim, iyi forumlar dilerim.
Saygılar.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.680
Puanlar
17.435
Konu tasarımını beğendim hoşuma gitti. Umarım sunucunuz iyi yerlere gelir

KaanCaglar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

kaancaglar

Elmaslar
139
Puanlar
4.270
Yer
İstanbul - Sakarya
Minecraft
KaanCaglar
Konu tasarımı ve görseller çok hoş gözüküyor umarım sunucu oyun içi de öyle hissettirir bir ara girip bakacağım

Kaan028

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xKaan#2845

Elmaslar
20
Puanlar
280
Yer
Almanya
Minecraft
Keltos
Konu tasarımı, sistemler, buildler güzel olmuş. OPSKY oynamak istesem burayı tercih ederdim başarılar.

cuklatalipankeke

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
19
Puanlar
655
Yer
adana hurriyet mahallesi
Tasarımcımız tatilde ve o reklam alanı tasarımı ilk başta komikti ama şu an gerçekten sıktı

AmonPl

⚔ Sword of God ⚔
MinePass
Emektar

Discord:

amonpl

Elmaslar
87
Puanlar
1.580
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
AmonPl
Amon bu konudan hoşnuttur.

KnightForApplez

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
72
Puanlar
13.420
Minecraft
KnightForEyes

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Ölü konuya yazılmaz
Yine biri yazmış ölü konuya... YA-
Kendisi yazmadı hocam, konu sahipleri "konuyu üste çıkar" butonuna bastığında son mesajı atan kişi mesajı yeni atmış gibi güncelleniyor, yoksa o mesaj aşağı yukarı 4-5 aydır falan vardı burada :p

Fighter-

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
395
Yer
Türkiye
Minecraft
Poteto
Konu tasarımında ki sistemler, atıldığı yıla göre güzel diyebilirim, fakat şu an sistemler eski . Hala sistemler konu tasarımında ki gibiyse baya eskide kalmış .

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
371
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Konu tasarımında ki sistemler, atıldığı yıla göre güzel diyebilirim, fakat şu an sistemler eski . Hala sistemler konu tasarımında ki gibiyse baya eskide kalmış .
Selamlar,

Değerli görüşün için çok teşekkür ederim, yapıcı önerilere gerçekten çok değer veriyoruz.
Konu tasarımımızda bulunan sistemler sunucuda hala varlar ancak bu sistemlerin üzerine çok çok fazla şey konuldu, tasarımımızı güncellemeye 'üşendiğimiz' için maalesef forumdakiler eski kalıyor :p

Sunucuya katılıp, kendinizin deneyimlemesini tavsiye ve rica ederim.

KnightForApplez

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
72
Puanlar
13.420
Minecraft
KnightForEyes
Buna reklam parası verilceğine keşke yeni bir konu açılsaydı. Konu o kadar eski ki sunucu adeta eski gözüktüğünden pek grinda deyeceğini sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı