Sol Reklam

2020 bitimine doğru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Tvic

Ziyaretçi
2020 bitiyor peki bu yıldan nefret ediyormusunuz ediyorsanız niye?

Z

zSentinus

Ziyaretçi
Nalet gelsin bu yıla zaten olmayan ne kaldı ki?

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Gerçekten bu yılı seven oldu mu? Tek olumlu yönü okulların kapanması.

T

Tvic

Ziyaretçi
Z

zSentinus

Ziyaretçi
T

Tvic

Ziyaretçi
T

Tvic

Ziyaretçi
B

BAba___

Ziyaretçi
2020 bitiyor peki bu yıldan nefret ediyormusunuz ediyorsanız niye?
Bu Yıl En Zor Yıllardan biri oldu ve bundan baya bir ceza veya tedbir çıkarmıs olmalıyız inş bu kötü günleri atlatabiliriz

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Bana her ne kadar zarardan çok yararı olmuş olsa da Dünya'nın genelinde çoğu oluşuma zarar verdi bu yıl fakat bunların suçunu da bir yıla dayatmak ne kadar doğru olur bilmiyorum.

M

Mellifluous'

Ziyaretçi
Ha 2020 biticek 2021 yılına girdiğimz anda saat 23:59u geçtiği anda dertler biticek dolar 1tl olucak depremler biticek böylemi sanıyorsunuz siz hayır yani kötü olaylar oldu ama 2020 bitince bitmiyecek anında kesilmiyecek bunlar hayatımızın bir parçası artık corona...

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Ha 2020 biticek 2021 yılına girdiğimz anda saat 23:59u geçtiği anda dertler biticek dolar 1tl olucak depremler biticek böylemi sanıyorsunuz siz hayır yani kötü olaylar oldu ama 2020 bitince bitmiyecek anında kesilmiyecek bunlar hayatımızın bir parçası artık corona...
2021 yılında dünyaya format atılacak diye duymuştum kesin konuşmamak lazım :D

T

Tvic

Ziyaretçi
biz zaten bu yılda basınıza neler geldi diye soruyoruz bu yıl bitince hersey düzelicek demiyoruz :D

T

Tvic

Ziyaretçi
Bana her ne kadar zarardan çok yararı olmuş olsa da Dünya'nın genelinde çoğu oluşuma zarar verdi bu yıl fakat bunların suçunu da bir yıla dayatmak ne kadar doğru olur bilmiyorum.
sizde haklısınız sadece diğer yıllara göre biraz fazla olay yasandı.

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Katılıyorum, benim için değişim yılı oldu. Büyük değişimler yaşadım. Geliştim, bilgilendim. Giyim tarzım, saç stilim, dış görünüşüm, içim... Benim için güzel geçti fakat Dünya için kötü bir yıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı