YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

2019'da Göze Batan 5 Oyun Listesi!
Bu yılın en oyunları ile tanışmaya hazır mısınız?
Selam değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte 2019 yılında göze batan 5 oyun listesini inceleyeceğiz. Bildiğiniz gibi 2019 yılı yeni nesil oyunlar için oldukça yepyeni bir zemin hazırlayan oyundu ki bu işin temelleri neredeyse 2013 yılında GTA 5 ile başlamıştı. Her neyse 2019 yılını iyisiyle kötüsüyle bitiriyoruz. Haliyle 2019 yılında da birbirinden farklı birçok türlü oyuna tanıklık ettik. Bizde sizler için bu senenin en çok göze batan 5 oyununu listelemek istedik. Umarım yaptığımız bu makaleyi beğenirsiniz. Eh daha neyi bekliyoruz? Sizleri çok daha fazla bekletmeden en listemize hemencecik geçelim.

Red Dead Redemption 2
Büyük ihtimal aranızda bu oyunun ismini duymadan yoktur. Bende öyle düşünmüştüm. Benim düşündüğüm gibi doğru düşünüyorum değil mi? Eğer gerçekten bilmiyorsanız bu oyunun yapımcılığını efsanevi oyun yapımcısı Rockstar Games üstleniyor. Bildiğiniz gibi bu oyun şirketinin GTA 5 gibi muazzam oyunları da bulunuyor ki oyun içerisinde GTA 6 serisine ait gizemli verildiğini de görebilirsiniz. Her neyse bu oyunumuz hem PC'de hem de PlayStation 4 gibi birçok ortamda oynanabiliyor. Konu aldığımız bu oyun 1899 yılında Amerika'da geçiyor ve birçok haydut çetelerine karşı unutulmaz aksiyonlu kavgalara adım atıyoruz. Aynı zamanda bu yıllardır kendi ekibimizle birlikte birçok soyguna girişiyoruz. Uzun lafın kısası bu oyun bizlere 2019 yılında iliklerimize kadar var olan aksiyonunu hissettirdi. Siz bu oyunu beğendiniz mi?

Call of Duty: Modern Warfare
Yılların oyun serisi olan Call of Duty, bu sene çıkardığı oyun ile var olan hayranlarının gönlünü rahatlıkla kazandı. Oyunun amacına gelirsek bildiğimiz Call of Duty serilerinden pek farkı olmayan birinci şahıs nişancı oyunu olarak özet geçebiliriz ki bu sene işleri daha çok geliştirmiş gibi görünüyor. Aynı zamanda bilgisayarlara getirilen 2160p yani 4K desteği oldukça Reddit gibi büyük oyun platformlarında konuşuldu. Açık sözlü olmak gerekirse bu oyunu oynayanlardan birisi olarak oyun serisinin en iyi 5 oyununa girebileceğini iddia edebilirim ki ciddi anlamda da girme potansiyeli var. Eğer bir gün fırsatınız olursa mutlaka bu güzel oyun serisini oynayın ki bu efsanevi oyun hakkında az çok olsa bile deneyiminiz olsun.

Tom Clancy's The Division 2
2019 yılının en çok dikkat çeken bir başka oyunu ise başlıktaki oyun oldu. Aslında bu oyun serisinin yeni oyunu pek fazla konuşulmuyordu ama beklenmedik şekilde birdenbire çıkış yapmasıyla oyun gündeminin ana konusu oldu ki hayranları da oldukça arttı. 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya giren bu oyunumuz halen aktif şekilde oynansa bile ilk başta olan kitlesini biraz düşürmüşe benziyor fakat oyunun genel olarak güzel bir oyun olduğunu söylemekte fayda var. Oyunun içeriğini kısaca özet geçmek gerekirse maceraya ve aksiyona dayalı çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu diyebiliriz ki mutlaka imkanınız olursa oynamanız gereken başka oyunlardan birisi listesine olabildiğince rahat bir şekilde alabilirsiniz.

eFootball PES 2020
Eh bu oyunu büyük ihtimal listeye almasaydık bizlere yorumlar kısmından durmadan, "Nasıl bu oyunu unutursun?" gibi yorumları gözler önüne alarak bu oyunu eklemeyi karar verdik ki işin şakasının yanı sıra gerçekten 2020 yılına girmeden 2019 yılında çıkan oyunların en listesine girmeye pek hak eden oyun olduğunu oldukça rahat bir şekilde söyleyebilirim. Oyunu içeriğini herhalde anlatmama gerek yok. Değil mi? Adı üstünde bildiğimiz futbol temalı oyunlardan ama pekte normal oyunlara benzemez. Bu yüzden FIFA ile PES arasında olan seçiminizi iyi yapmanız gerekiyor ki şahsen ben PES'in 2020'de olan oyununu daha çok sevdim. Peki ya siz hangisini tercih ediyorsunuz? Bu yılların pek değişmeyen muhteşem kapışmasına dair mutlaka yorumlar kısmında yorumlarınızı bekliyor olacağım. Konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Arda

Eğer odadaki en zeki kişiyseniz, yanlış odadasınız
Premium
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
726
Puanlar
2.540
Discord
Arda#6888
Minecraft
JoneX

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

JAVA

Zombi Geldi, Beni Yedi
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
2.390
Discord
Silberpfeil#0267
E. El.. Eline sağlık!

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Hamza_Eser

1881 - 193∞
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
127
Puanlar
940
Discord
HamzaBey#6628
Minecraft
hamzaeser
@YigitReisOffical Tebrikler Diliyorum. Forumda Gördüğüm En Başarılı Kişisin Tebrikler...​

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
356
Puanlar
2.490
Discord
!𝒩𝒮 ✯ 𝒫𝓊𝓃𝒸𝒽𝑒𝓇™#3550
Minecraft
PuncherNS
Bu yıl güzel oyunlar çıktı denile bilir.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.403
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Bu yıl güzel oyunlar çıktı denile bilir.

Dediğiniz gibi gerçekten bu yıl güzel oyunlar çıktı ama yıl içerisinde etkisi kısa sürdü. Umarım bu yıl çok daha güzel oyunlar çıkar :))

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
606
Puanlar
2.390
Steam
xCruwzyYT
Discord