Sol Reklam
Sağ Reklam

2 Dizinin hüzünlü bitişi. Sürekli Dizi & Esrarengiz Kasaba

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke
MC-TR.jpg

Hüzünlü Bitişe Sahip Olan Çizgi Flimler
Ağlamamak mümkün değil!

ESRARENGİZ KASABA
Hepimiz bu çizgi flimi zevkle izliyorduk. 1 ve 2. sezonlarının hepsini izlemiş olarak konuşan ben en sevdiğim çizgi flimlerden ilki bu. Esrarengiz kasabanın sonunda ise Stan yani Dipper ile Mabel'in amcası olan kişi Billi yenmek için kendi hafızasını siliyor ve Bill'i yeniyor. Fakat her şeyi unuttuğu için kimseyi hatırlamıyor. Sonunda ise Mabel'in Günlüğü sayesinde her şeyi geri hatılıyor. Ben bu sahneyi ne zaman izlesem duygulanırım. Çok fazla okumadan sizler de izleyin. İşte video linki:

Sadece Bill'in ölüş kısmıdır. Büyün bölüm 40 Dakikadır. Sıkılmadan hepsini defalarca izledim ve hala izliyorum.

MC-TR2.jpg

SÜREKLİ DİZİ

Anti Pops ile Pops (Büyük ihtimal kardeşler) kavga ediyorlar. Aralarında baya güçlü bir çatışma oluyor. Rigby ile Mordecai bu çatışmada Pops'ın yanında fakat sonucunda hiç olmayacak bir şey oluyor. Pops sevgi dolu güçleriyle Anti Pops'a yani kardeşine sarılıyor ve birlikte yanıyorlar. Sarılırken Anti Pops: Beni bıraktığın an öldüreceğim diyor ve Pops ise: İşte bu yüzden bırakmayacağım diyor. Cidden çok hüzünlü bir sahne. En sonunda şehre geir dönüyorlar ve herkesin arkadaşları, aileleri var fakat Pops için gelen müdürü ağlamaktan duramıyor. İşte video linki:

---
Bill.jpg

İşte bu 2 muhteşem çizgi flimlerin sonu böyle bitti. Cidden çok üzücü. Keşke yeni sezonları çıksada izlesek.

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Forum adminleri konuda yanlış bir şey yaptıysam buraya yazın ona göre kaldırayım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ah ah iki diziyi de çocukluğumun en parlak yıllarında izlerdim ki 10. sınıfa gelmeme rağmen halen utanmıyormuş gibi bazen izliyorum :))

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke

Ah ah iki diziyi de çocukluğumun en parlak yıllarında izlerdim ki 10. sınıfa gelmeme rağmen halen utanmıyormuş gibi bazen izliyorum :))
Esrarengiz Kasaba tam olarak bitmiş değil fakat yapımcıları 3. sezonu çıkarmayacağı söyledi. İnşallah kararları değişir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Esrarengiz Kasaba tam olarak bitmiş değil fakat yapımcıları 3. sezonu çıkarmayacağı söyledi. İnşallah kararları değişir.

Aslında listede olan dizilerin hiçbiri bitmiş değil. Sonuç olarak bu diziler dünya genelinde sıklıkla yayınlanıyor ve bence devamı da gelir :)

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke

Aslında listede olan dizilerin hiçbiri bitmiş değil. Sonuç olarak bu diziler dünya genelinde sıklıkla yayınlanıyor ve bence devamı da gelir :)
Devamı gelse ne güzel olur. Kanallarda hep geçmiş bölümleri var. Bütün bölümlerini 2-3 kere izledim. Yeni bölümleri keşke çıksa.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Devamı gelse ne güzel olur. Kanallarda hep geçmiş bölümleri var. Bütün bölümlerini 2-3 kere izledim. Yeni bölümleri keşke çıksa.

Eh malum her dizinin de bir sonu vardır. Maalesef ki günümüzde bizlere sevdirecek dizilerde neredeyse hiç yok denilecek kadar az çıkıyor :(

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı