Sol Reklam

2 Adet Kartvizit Tasarımı

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
Selam grafiker ve grafiker adayları,
Okulumuzdaki bölüm öğretmenin isteği doğrultusunda, hem öğretmen için hemde okul için
bir kartvizit yapmış bulunmaktayım. İlk defa yaptığım için ortaya çok şahane şeyler çıkmayacağını
en başından beri biliyordum. Tasarımımın kullanılacağını veya beğenileceğini hiç düşünmemiştim öğretmen tarafından en başındaki amacım ise sadece kartvizit konusunda tecrübe edinmekti.

0EEOVB.png

4aa6mG.png

JQQPLQ.png

OooQ2D.png

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Gayet güzel olmuş.​

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
'' Hakem yönetim sistemi '' Bölümün de ki font uyumlu değil gibi geldi. Onun dışında gayet hoş bir tasarım.

Majoras

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Majoras#3286

Elmaslar
283
Puanlar
14.030
@IYusuf_DemirI Katlıyorum arkadas baya güzel yapmış başarılar dostum :)
Eki Görüntüle 20027

İmzanızı değerlendirmek istiyorum. Forumun arka planı açık renk ve imzanızın rengi açık olmamalı, çünkü göz yorup okunaklığı azaltıyor. Font pek okunaklı değil ve son olarak da bir formu okuduğunuzda en altta imza yeri olur imzanız formdaki yazılan yazıların büyüklüğünden çok az daha büyük olur ya da aynı boyutta fakat sizin ki sizin yazdığınız mesajdan aşırı çok büyük. Küçültülmesi lazım.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
İmzanızı değerlendirmek istiyorum. Forumun arka planı açık renk ve imzanızın rengi açık olmamalı, çünkü göz yorup okunaklığı azaltıyor. Font pek okunaklı değil ve son olarak da bir formu okuduğunuzda en altta imza yeri olur imzanız formdaki yazılan yazıların büyüklüğünden çok az daha büyük olur ya da aynı boyutta fakat sizin ki sizin yazdığınız mesajdan aşırı çok büyük. Küçültülmesi lazım.
Bence böyle iyi ama eleştirin için teşekkürler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı