Sol Reklam
Sağ Reklam

15₺ |Rivel Project | Cristof - Hasan Kolcu # SobeNetwork Hazır Animasyonlu Konu Tasarımı Sadece 15₺

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Ayıptır söylemesi gifiniz bile template
Template derken HYDRA Artz isimli arkadaşı kastediyorsunuz galiba template falan değil ayrıca onun yaptığıyla benimki arası çok uzak gidip bi bak sonra gel ha bu arada bu gif tam 2 yıllık bilgin olsun onun videosundan bakmadım yani çok tasarım görmek istiyorsan ekle discorddan göstereyim sana yaptıklarımı bebeğim <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ayıptır söylemesi gifiniz bile template
Ayrıca arkadaşını eleştirdim diye bukadar iğneleyici laflar etmen çok yazık animasyonlu demekle animasyon olmuyor arkadaşının yaptığı tek şey sağdan sola götürtmek olmuş bilgin olsun yani bu animasoyn olmuyo

Cetxrail

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Cetxrail#1511

Elmaslar
45
Puanlar
0
Template derken HYDRA Artz isimli arkadaşı kastediyorsunuz galiba template falan değil ayrıca onun yaptığıyla benimki arası çok uzak gidip bi bak sonra gel ha bu arada bu gif tam 2 yıllık bilgin olsun onun videosundan bakmadım yani çok tasarım görmek istiyorsan ekle discorddan göstereyim sana yaptıklarımı bebeğim <3

Ayrıca arkadaşını eleştirdim diye bukadar iğneleyici laflar etmen çok yazık animasyonlu demekle animasyon olmuyor arkadaşının yaptığı tek şey sağdan sola götürtmek olmuş bilgin olsun yani bu animasoyn olmuyo
Birincisi konuşmana dikkat et ben senin sevgilin değilim!. İkincisi Template - "Körü körüne yansılanan, çok kez tekrarlandığından kanıksanmış basmakalıp örnek" demektir. Üçüncüsü "onun yaptığıyla benimki arası çok" demişsin
Onunki - Seninki
1586882119413.png
1586882146251.png

ve Sonuncusu herkes herkesi eleştire bilir ben sadece sizin altta yazdığınız "Merak etme tasarımcı olarak arkandayım :)" cümlesine cevap yazdım.​

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

Öncelikle konudaki hiçbir kişi ile alakam bile yok. Sadece bu konudaki iğneleyici yorumlarını, yaptığın 1 - 2 alıntı gif ile tasarımcı havalarına girip yok bebeğim vs laflarını görerek iğrendim. Tek profil fotoğrafın değil, imzan da alıntı. Şimdi derler kaynak nerede, buyrun tam olarak aşağıda;

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Tasarımı beğendim güzel olmuş heleki 15tlye :)

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
Tasarımı beğendim güzel olmuş heleki 15tlye :)
Beğendiğiniz için sevindim, yorumunuz için teşekkürler.

Arkadaşım arkadaşım olduğu için beni savunmuyor, kendisi de tasarım işleri ile uğraşıyor. Animasyonu senden öğrenecek değilim ve son olarakta bu tasarımın animasyonunu photoshoptan yaptım after effects değil. Diğer yanı senin karşılaştırdığın animasyonlara göre daha basit olduğunu biliyorum, zaten bu animasyon farkını da tasarımın ücreti ile kapadığımın farkına varabilirsin.

Son düzenleme:

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Beğendiğiniz için sevindim, yorumunuz için teşekkürler.

Arkadaşım arkadaşım olduğu için beni savunmuyor, kendisi de tasarım işleri ile uğraşıyor. Animasyonu senden öğrenecek değilim ve son olarakta bu tasarımın animasyonunu photoshoptan yaptım after effects değil. Diğer yanı senin karşılaştırdığın animasyonlara göre daha basit olduğunu biliyorum, zaten bu animasyon farkını da tasarımın ücreti ile kapadığımın farkına varabilirsin.
ben kötü birşey demedim arkadaş yorum atmıştı katılıyorum yazdım senin takımından bir arkadaşsa gelip beni eleştirdi

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
15 Liraya gördüğüm en iyi tasarımlardan bir tanesi 25 Tl olsa bile alınır. Başarılar.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
Fiyat performans ürünü olmuş ancak animasyonlarını biraz daha geliştirirsen daha iyi işler başarabileeceğine eminim.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Lütfen artık sadece position ları frameleyip "animasyon" adı altında paylaşmayın.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Ben gerçekten çok sevdim :D Fiyatı da gayet uygun

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı