Sol Reklam
Sağ Reklam

blackclient.keyubu.net - EMEK SURVİVAL - HER HAFTA 50 TL KAZANMA ŞANSI - RULET SİSTEMİ - HARD EMEK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlackVictors

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

∞Black∞#4626

Elmaslar
5
Puanlar
395
Minecraft
BlackVictors
Merhaba millet cumartesi saat : 15.00 da açılacak olan survival sunucumuza hepiniz davetlisiniz.
size özel birbirinden farklı süprizlerimiz olacak öğrenmek için discord adresimizi ziyaret edebilirsiniz

GÜNCELLEME : 01.01.2022 tarihinde faction & skyblock sunucularımız açılacaktır...
WEB SİTEMİZ

Neden Sunucunuzu Tercih Etmeliyim ?

önceden bende sizin gibi sunucu arayan biriydim bir sunucuya giriyordum o suncu 2- 3 gün sonra kapanıyordu veya destek vermiyorlardı

biz sizlere hem discord hemde oyun içi destek garantisi sunuyoruz 7/24 destek te aktifiz bunu test edebilirsiniz

üstelik aklınızda olan sunucunuz da bu olsa çok güzel olur dediğiniz sistemleri discord üzerinden yollayabilirsiniz her gün kontrol ediyor olacağız

bir bakın pişman olmazsınız

Sunucunuzda Koruma Varmı Ping Varmı ?

sunucumuz test amaçlı 2 haftadır açık ve ping vardı evet ama az uyuduk çok çalıştık herşeyi optimize ettik ve şuanda ping problemi yok

koruma ya gelince evet korumamız var hatta 2 gün önce kendimize saldırdık ilk saldırımızda kendimizi düşürdük fakat bi kaç ayardan sonra 2-3 kişi vurduk düşüremedik deneyebilirsiniz :)
fakat yakalarsak muck muck :)

Sunucunuzda hile kullanımı serbest mi ?

Tabiki de hayır sunucumuzda hile yasak survival sunucusu alt tarafı survival de hile kullananda ne bileyim

burdan hile kullanan kardeşlerime sesleniyorum istediğiniz hileyi açın ve sunucumuza gelin hileleri 3 yöntem ile önlemekteyiz
1.hilelerin herbiriyle girip test ettiğimiz manuel olarak hileden hileye ayarladığımız plugin
2.skript ile sunucumuza girdiğiniz anda bilgisayarınız hile tespiti olursa yada hileli launcher ile girerseniz bunu bize bildirir bunu vanguard gibi düşünebilirsiniz.

Sunucu Hep Açık Kalacak mı ?

Sunucumuz 7/24 açıktır her gün her saat sizler bizim arkamızda durduğunuz sürece destek verdiğiniz sürece de hiç bir zaman sunucumuz kapanmaz
üstelik her saat neredeyse bizde oyundayız oyunda olmasakta konsoldan takip ediyor olacağız.

Yetkili Alımlarınız Varmı ?

Evet yetkili alımları olacak fakat aktifliğe göre olacak şimdiden sunucumuza girin ve aktif olun yetkili alımları pazar günü olacak.

Sunucudaki Sistemleriniz Nedir ?

- Kanlı Ay sistemi
- Rulet Sistemi
- Her ay birbirinden farklı güzel sürpriz hediyeler
- Harrrrds Survival
- Nether Sistemi işte favori adamım geldi iyi dinleyin şimdi öyle nethere pat diye gidip kasılmak yok kardeşim önce oynayacaksın paranı kasacaksın ve tabi oyun süresi de önemli kapişş öhöm :D

SUNUCU İP : blackclient.keyubu.net
SÜRÜM : 1.16.5 / 1.17.1

SUNUCU GÖRSELLERİ

1637879909102.png

1637880019702.png

1637880106225.png
1637880179800.png
1637880219044.png

c3xlnta.png

Son düzenleme:

xCraweL

Java Bukkit
Emektar
Vizmo Studio
Sunucu Sahibi

Discord:

xcrawel

Elmaslar
164
Puanlar
9.635
Yer
United Kingdom, London
Minecraft
xCraweL
Her hafta 50TL vermek yerine her hafta vip veya başka bir şey verip kalan 50TL ile de konu tasarımı yaptırmanızı ve bir domain almanızı tavsiye ederim ek olarak 12 yıldır tecrübeli bir ekip diyorsun fakat zaten minecraft çıkalı 12 yıl oldu. Aşırı fazla eksiği olan ve geliştirilmesi gereken bir sunucu.

Ek: Farkındamısınız bilmiyorum fakat HAKKIMIZDA kısmını 2 defa atmışsınız.

Son düzenleme:

MrTugberk3

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
Konu anlatımınızı beğendim baya sardı gibi duruyor :D

Silinen üye 135761

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Atasci#4407

Elmaslar
85
Puanlar
1.555
Yer
Elazığ
Minecraft
MuhammedAtasci
Twitter
MuhammedAtasci0
Her hafta 50TL vermek yerine her hafta vip veya başka bir şey verip kalan 50TL ile de konu tasarımı yaptırmanızı ve bir domain almanızı tavsiye ederim ek olarak 12 yıldır tecrübeli bir ekip diyorsun fakat zaten minecraft çıkalı 12 yıl oldu. Aşırı fazla eksiği olan ve geliştirilmesi gereken bir sunucu.

Ek: Farkındamısınız bilmiyorum fakat HAKKIMIZDA kısmını 2 defa atmışsınız.
Yada 4 hafta daha bekleyip alan adı / Yeni isim vr konu tasarımı alabilirler yada konu tasarımını free kullanıp sunucu daha yüksek ram değerine sahip bir VDS alabilirler.

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
Yada 4 hafta daha bekleyip alan adı / Yeni isim vr konu tasarımı alabilirler yada konu tasarımını free kullanıp sunucu daha yüksek ram değerine sahip bir VDS alabilirler.
Sistemler Gelişmeli Bence Map Güzel.

ByKeskin

Discord:

Keskin#7777

Elmaslar
8
Puanlar
620
Yer
TR - Antalya
Merhaba, Sunucuya girdim ve biraz inceledim aşırı eksik var 1. si sunucuda bungeecord yok çok kolaylıkla saldırı yiyebilirsiniz 2. si authme giriş mesajı ingilizce, score board da birşey yazmıyor(bozuk galiba) açıkcası kendinizi sunucu işlerinde biraz daha geliştirip ve maddi olarakda konu tasarımı domain vb. alırsanız hoş olur iyi günler dilerim.

UnLegitDGN

Discord:

unlegitdgn

Elmaslar
14
Puanlar
2.045
Yer
Malatya
Minecraft
UnLegitDGN
Güzel Bir Sunucu Ama Survival Olmasa Başka Herhangi Bir Şey Olsa Yetkili Olmayı Düşünürdüm

BlackVictors

Discord:

∞Black∞#4626

Elmaslar
5
Puanlar
395
Minecraft
BlackVictors
Güzel Bir Sunucu Ama Survival Olmasa Başka Herhangi Bir Şey Olsa Yetkili Olmayı Düşünürdüm
Bu güzel yorumunuz için teşekkürler factions ve skyblock sunucularımız 15 gün içerisinde açılacaktır sunucuya bungeecord kuruluyor hayırlı geceler dilerim

BlackVictors

Discord:

∞Black∞#4626

Elmaslar
5
Puanlar
395
Minecraft
BlackVictors
Merhaba, Sunucuya girdim ve biraz inceledim aşırı eksik var 1. si sunucuda bungeecord yok çok kolaylıkla saldırı yiyebilirsiniz 2. si authme giriş mesajı ingilizce, score board da birşey yazmıyor(bozuk galiba) açıkcası kendinizi sunucu işlerinde biraz daha geliştirip ve maddi olarakda konu tasarımı domain vb. alırsanız hoş olur iyi günler dilerim.
Tavsiye ve hata bildirimleriniz için teşekkür ederiz gereken hata giderilmeleri yapıldı bungeecord kuruldu hayırlı geceler dilerim

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
Sunucu iyi güzel, onu bunu geçtim fakat 6 GB Ram fazla oyuncu kaldırmaz gibime geliyor? 1 GB makine, 1 GB bungeecord, 4 GB survival. 25 oyuncuda tps yerlerde..

İyi akşamlar efendim elinize sağlık.

BlackVictors

Discord:

∞Black∞#4626

Elmaslar
5
Puanlar
395
Minecraft
BlackVictors
Sunucu iyi güzel, onu bunu geçtim fakat 6 GB Ram fazla oyuncu kaldırmaz gibime geliyor? 1 GB makine, 1 GB bungeecord, 4 GB survival. 25 oyuncuda tps yerlerde..

İyi akşamlar efendim elinize sağlık.
hayırlı geceler görüşünüz için teşekkürler test amaçlı bu ram de açtık bir sıkıntı olması halinde dakikalar içerinde yükseltmeyi yaparız.

UnLegitDGN

Discord:

unlegitdgn

Elmaslar
14
Puanlar
2.045
Yer
Malatya
Minecraft
UnLegitDGN
Bu güzel yorumunuz için teşekkürler factions ve skyblock sunucularımız 15 gün içerisinde açılacaktır sunucuya bungeecord kuruluyor hayırlı geceler dilerim
bungeecord için hayırlı olsun düşünürüm belki yetkili olmayı

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Discord:

JustCiva_#0001

Elmaslar
160
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft
JustCiva_
Konu tasarımının kesinlikle geliştirmen gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı