Sol Reklam

1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] Kredi-Zindan-Koyun Sistemi-Ws Ortamı-Hard Survival REKOR+109

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aleyna2015

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
dPOk3n.png

» Tanıtım konumuz tamamen yenilendi. Umarım Bizi Sonuna Kadar Okumuşsunuzdur. «
» Play.CasperSurvival.Net «

01EmA8.png

» CasperSurvival Sunucumuz 2009 Yılında Minecraft Dünyasına İlk Sunucusuyla Adımını Atmıştır. O Zamanlar değerli oyuncularımız tarafından popüler olmayı başardık ve bu yolda inanarak adımlarımızı attık. Ne yazıkki o zamanlar daha küçük yaşta olduğumuz için ailevi meselelerden dolayı CasperSurvival 2009'da 1 ay hizmet verip kapanmıştır. CasperSurvival 2016 yılında tekrar açılma kararı almıştır. Tekrar eski yönetim ekibimiz ben ve diğer yetkilim CasperSurvival'i bu sefer ömürlük açmayı planladık. Fakat ne yazık ki ömürlük sunucular yoktur. Ama elimizden geleni yapacak kadar büyüdük. Nereye kadar devam ederse oraya kadar bu yolda bize inanan, arkamızda olan oyuncularımız sayesinde buralara kadar gelebildik. Gün geçtikçe daha da yenilikçi sunucumuz daha da yenileniyor. Yenilikten kastımız daha büyük yenilikler örneğin survival hayatını değiştirecek yenilikler getirmeyi planlıyorduk. Bu yolda giderken her türlü saldırıyı aldık. Sorunlar gid gide çözümleri kolaylaşıyordu fakat bir yandan da gizli saldırılar ortaya çıkıyordu. 9 ay hizmet veren CasperSurvival yönetim ekibi artık daha iyi düşünüp tüm yetkilileri kadrodan atmıştır. Çünkü küçük insanlara büyük sunucular emanet edilmez. Yapılan çoğu ihanetlerden dolayı CasperSurvival ara ara sıfırlanıp bir sürü zarara uğramıştır. 9. Aydan sonra CasperSurvival olgun yaşı büyük yetkililer alıp daha iyi bir hizmet verebilmek için elinden ne geldiyse ortaya dökmüştür. Bizim amacımız da bu işte. Fikirler-Düşünmek-İmkan-Ve Başarmak! 1 Nisan 2017 Cumartesi Saat 17:00'da CasperSurvival büyük bir başarıya imza atmıştır. Açılışın ilk 30 saniyesinde 72 online ile CasperSurvival devrinde bir ilk yaşanmıştır. Bunun yanı sıra açılışta yapılan Bot saldırıları, Ddos ve Balon vb. saldırıları geri püskürtmüş olup, sunucuya giren tüm oyuncular hatasız/lagsız survival hayatına başlamıştır. CasperSurvival haziran ayında bir sürü saldırı alıp sorunları gidermeye çalışmıştır. Bir çoğunda başarılı olduğumuz söylenebilir fakat yeni gelen bot saldırıları önümüze bir engel olarak çıkmaya başladı. Botun hızlı girmesi yüzünden lobideki BungeeCord yani lobinin beyni girişleri kapatıp sunucuya girişlerde sorunlar çıkardığı yüzünden CasperSurvival yaz ayında sunucuyu geçici kapatma kararı alıp bir süreliğine sorunları çözmek için kapalı kalmasıydı. Sunucumuz tekrardan Eylülde açılacaktır. Kesin tarih konuya 1-2 hafta önceden dahil edilecektir. «

7q6M7P.png

» Bizim amacımız sizlere kaliteli, zevkli, daha da önemlisi farklı bir sunucu sunmak. Bunun yanı sıra kapanan tüm serverlere inat CasperSurvival devrinin bitmeyeceğini inandırmak. «

r3OZDm.png

» Takım Lideri «
» RuhsuzErkek «
9dD039.png

» Vip Satış Sorumlusu-Pluginer-Event Takvim Sorumlusu-Yenilik Sorumlusu «
» https://i.hizliresim.com/aGyJ1z.png: hanifitr33 «

» Kurucu «
» ByCio «
r2JnG7.png

» Vip Satış Sorumlusu-Oyuniçi Yetkili Alım-Kovma Sorumlusu-Skripter «
» https://i.hizliresim.com/aGyJ1z.png: dogangaming21 «

qbGPkd.png

» Server İP: Play.CasperSurvival.Net «
» Sayısal IP: Güvenlik Amaçlı Verilmemektedir. «
» Web Site: Yakında! «
» Sunucu Tipi: Eğlenceli Survival «
» Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma «
» Sürüm: 1.7x - 1.8x «
» Kapasite: 100 «
» Ram: 10GB «
» İşlemci: Intel Xeon E5-2699v4 2.2-3.6GHz «
» Hosting: Nitrado «

p06zmL.png

Team » Takımlarınızı kurarak server'a hükmedin.
PrOLpd.png

Claim » Her survival sunucularda bulunan bir eklenti. Amacı bir bölgeyi sahiplenmek.
29EXyE.png

Rankup » Terfi edilmek kısaca rütbe atlamaktır. Her rütbede kitleriniz değişecektir.
PrOLp8.png

Köylü Ticaretleri » Köylülerimiz yeniliklere uygun olarak farklı takaslar sunmaktadır.
WQGMVQ.png

İpeksi Dokunuş » Spawnerleri Kırabilir , İstediğiniz Yere Koyabilirsiniz.
ERyaVB.png

XPSaklama » XP'lerinizi şişeye doldurur.
r2JlgP.png

Banka Sistemi » Oyunda kaldığınız sürece banka size bir miktar para veriyor.
4MGBgq.png

SanalMarket » İtemlerinizi satılığa çıkarın.
3qpbDp.png

Kelime Oyunu » 10 dakikada bir hızlı olan kişi soruyu bilir ve Coin kazanirsiniz.
BAypMQ.png

Boss Sistemi » Toplamda 5 adet Boss bulunmaktadır. En güçlü boss 100k canlıdır. İçinden P6 Set çıkmaktadır. Diğer Boss'lardan Coin düşer.
Fotoğraf Sonradan Eklenecek!
Coin » Sunucumuzdaki en değerli para birimidir. Coinle birçok şey alınabilir. En önemlisi ise Edit Kafa!
OLy1Zz.png

Surpriz Kutular » Coin karşılığında alınan kutulardan farklı şeyler çıkabilir. Hatta serverin en zor bulunan eşyası bile içinde olabilir.
29EXkL.png

Pazar Sistemi » Bir miktar para vererek haftalık pazarınızı satın alıp orada kendi eşyalarınızı satabilirsiniz. Artık evleri altına pazar yapmaya son.
5QG52D.png

Jackpot » En çok para yatıran kişinin şansı artar. 5 dakika içinde sadece 1 kez düşünüp para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız parayı arttıramazsınız. Sadece bar'da oynanan oyundur.
N1OvWQ.png

Slot Çevirme » 3 tane eşyayı tutturursanız büyük ödül verilir. 2 tutturursanız paranız geri verilir. Sadece bar'da oynanan oyundur. (Bakimda.)
Fotoğraf sonradan eklenecek!

Ticaret Sistemi » Artık güvensizliğe son. Para ve eşyalarınızı takaslayabilirsiniz. Son derece güvenlidir.
2 Kişiyle ticaret yapıldığı için fotoğraf sonradan eklenecek!

Mob Stacklama » Sunucumuzda lag olmaması için bazı mobları itemler gibi iç içe geçiriyor.
https://hizliresim.com/4MGBbJ]
4MGBbJ.png
[/url]
Savaş Koruması » Savaş sırasında oyundan çıkarsanız itemleriniz yere düşer.

Seri Katiller » Her Hafta 1. Olan Kişiye Katil Tagı Verilir.

Skor Tablosu » Sağ tarafta önemli bilgilerinizi içeren tablo.

Spawnımız;

Ormanımız;

Bankalarımız;

Marketimiz; (Bu resim eskidir)

Kit Menümüz;

Balıkçımız;

Kasalarımız; 20 30 tane kasa vardır bunlar sadece gösteriş.

Köylü Takasımız;

Warplarımız; (Eskidir warplar çoğalmıştır.) Yakın zamanda yenisi getirilecek.

Spawnın Üzerindeki Türk Yıldızları; (Ortadaki Azerbaycan Bayraklı)

Evet şimdide eskiden kalan bir online listemizi görebilirsiniz.

Oyuncu » Sunucunuzun Kapanma İhtimali Var Mı?
Yönetim » tabii ki her sunucunun kapanma ihtimali var fakat siz bizimle olduğunuz sürece bu ihtimali göz önünde bulundurmuyoruz.
Oyuncu » Alım Var Mı?
Yönetim » Tabii ki alımlarımız var. Fakat bunu oyun üzerinden bildiriyoruz herkese.
Oyuncu » Enchli Elma Vagonlar Yasaklı Mı?
Yönetim: Tabii ki yasaklı. Vagonlar asla açılamaz fakat enchli elmanın yasaklanması size bağlıdır. Şuanda yönetim ekibi tarafından yasaklı.
Oyuncu » Daha Kaç Kez Sıfırlanıcak Bu Server?
Yönetim » Evet en iyi noktaya değindik. Bu olaylardan sonra bir daha sıfırlamayı düşünmüyorum. Olur da 2-3 ay geçer oylama durumuyla server sıfırlansın denirse tabii ki sıfırlarız. Fakat 1 ayda sıfırlansın demelerine bakmıyoruz.

Devamı Aşağıda Kendiniz Sorarak Devam Ettirebilirsiniz!

Beni buraya kadar okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Sunucu Eylül ayında açılacaktır.
Değerli Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir!

Son düzenleme:

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Ben Sana Katılmıyorum Yaşım Biraz burdaki yaş kitlesine göre düşük fakat pluginlerden çok iyi anlıyorum. / Servere gelirse fena değil uğrarım :)

Aleyna2015

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Ben Sana Katılmıyorum Yaşım Biraz burdaki yaş kitlesine göre düşük fakat pluginlerden çok iyi anlıyorum. / Servere gelirse fena değil uğrarım :)
O konuda pluginerim hocam teşekkür ederim değerli yorumun için.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
sen mi çok iyi anlıyon :D yapma etme ziya efendi. Ayrıyeten Bir kız açmış konuyu o yüzden baktım :D

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
sen mi çok iyi anlıyon :D yapma etme ziya efendi. Ayrıyeten Bir kız açmış konuyu o yüzden baktım :D
Yakında Pl paketi gelicek görürüz irfan efendi :) mesajlarıma cevap vermeyen egolu irfan efendi :D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Vallaha ben egolu olduğumu kabul ediyorum :D

Aleyna2015

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Neyin davası bu neyse günceldir.[DOUBLEPOST=1491658364,1491124742][/DOUBLEPOST]Güncell.++++[DOUBLEPOST=1497456284][/DOUBLEPOST]Günceldir.

MrCem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
Turkey
Ziya efendi doğru diyor irfan :P bende egoluyum her insanda ego olmak zorundadır ama egosu tavan olup bir şey başarmamış insanlardan nefret ederim.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Ziya efendi doğru diyor irfan :p bende egoluyum her insanda ego olmak zorundadır ama egosu tavan olup bir şey başarmamış insanlardan nefret ederim.
Bir şey başarmamışı bana diyorsan sunucuma beklerim.

MrCem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
Turkey

Aleyna2015

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
IrfanMW sanırım şu faction plugin paket sahibi. Ben hayatımda öyle yenilik görmedim lütfen adamı burda kötülemeye çalışmayın. Güç her zaman kıskanılır.
İyi Forumlar.[DOUBLEPOST=1497471935,1497471808][/DOUBLEPOST]IrfanMW sanırım şu faction plugin paket sahibi. Ben hayatımda öyle yenilik görmedim lütfen adamı burda kötülemeye çalışmayın. Güç her zaman kıskanılır.
İyi Forumlar.[DOUBLEPOST=1497526487][/DOUBLEPOST]++++++++++++++[DOUBLEPOST=1497609003][/DOUBLEPOST]+++[DOUBLEPOST=1497801083][/DOUBLEPOST]Güncel

MasterSurvival

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
6.260
Sunucu güzel onu açık fakat fazlasıyla saldırı görüyor. antibot gibi detaylı pluginler bularak engelleyebilirsiniz bu şeyleri

tekkan

[●] Furkan BOĞAR [●] 【BodyGuard,Sporcu Oyuncu】
Elmaslar
16
Puanlar
6.260
Sunucu hergün çöküyor acaba bu sorunu ne zaman düzelticeksiniz

Polis57

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Server iyi başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı