Sol Reklam

* / 1.8.X - Rütbeli - Sandık - Boss - Faction 46.20.1.98:1166

Almodria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

ALMODRİA#0001

Elmaslar
148
Puanlar
13.825
Yer
Ev
Minecraft
Almodria

01DlP8.png

Ben EmirhanDogan. Server açma girişimime ilk olarak arkadaşlarla 2013 yılında başlmaıştık. Tabi o zamanlar böyle çok bilgimiz yoktu. Ve herkes bu konularda şimdiki gibi değildi. Sonra ben dedim. Neden herkesin serveri varda benim yok? Bende hemen server yapmaya başladım. O serverim çok kötüydü. Spawnı, maplar vs.. herşey full worldedit'ti. Yani şimdiki zamanın yaşı küçük olan arkadaşlarımızın zırt pırt açtığı serverlerden farkı yoktu. Ama tutulmuştu :D. Daha sonra ben o serveri manevi durumlar nedeniyle kapamak zorunda kaldım. Daha sonra onun üzerine birsürü server açtım. Çoğuda hem kötüüü, hem iyiiii'di. Ama reklamı az yaptığım içinde 5 kişi fln geliyordu :D. Neyse işte zaman döndü durdu yıl 2014. Ben artık hatamı anlamıştım. Bu konularda gayet fazla bilgiye sahipken neden kendi seviyemin altında serverler açıp duruyordum? Dedim, En iyisi şöyle güzel bir server açayım. gerekirse 1 yıl uğraşırım dedim. Sonra SlimeMC Adında Bir Server Açtım Server Baya Bi Sevilmişti Ve 1 Yılımızı Doldurmuştuk Ancak Okul Durumu Yüzünden Serveri Kapatmak Zorunda Kaldım.Yıl Oldu 2017 Arkadaşlarımla Konuşurken Hayal Di Birden Gerçek Oldu Ve Güzel Oldu Ancak Eskisi Gibi Maddi Dururmumuz İyi Olmadıgı İçin Şuanda Rami Ve Slotu Düşük Oldu Ancak Yardım Eden Kişiler Sayesinde 1 Hafta İçinde Eski Verimimizi Kazanacagız (Ama hayla %100'lük değil. Siz oynarken ben serveri geliştirip %100'lük yapmaya çalışacağım. Ama genede çok seveceksiniz ;) )

Lag Oranı Her Sunucuda Var !
Hepinizin Bildigi Gibi Her Sunucuda %1 Bile Olsa Lag Vardır Bizde Bunu %1 Oranına İndirdik Yani Sistemleri Az Ve Kaliteli Yaparak Lag Sorunu Ortadan Kaldırdık !

Küfürsüz Bir Ortam Gerekiyor !
Mevcut Sistemler Kaliteli Rehber Ve Kurucular Sayesinde Gerek Siteden Gerek Canlı Destekten Gerekse Oyundan 7/24 Oyuncu Desteği Sağlıyoruz.
Bu Özelliğimiz Sayesinde Küfürsüz Bir Ortam Veriyoruz.Eger Yetkililerden Birisi Küfür Ederse Rütbesi Düşürülüyor Ve Uyarı Alıyor 2.Uyarıda Yetkisi Tamamen Gidiyor!

Ram : 4 GB
Slot : 50
Facebook : Yakında!
IP : 46.20.1.98:1166 Yakında Yazılı IP Adresine Geçilecektir!
Yetkili Sayısı : 2
Sürüm : 1.8.X

Emekleriniz Güvende !
Sunucu Hiç Sıfırlanmamış Ve Asla Sıfırlanmayacaktır , Bizler Hasılatını Sadece Bu Sunucu Icin Biriktirmiş Bir Ekibiz , Sizlere 1 - 2 Günlük Sunucu Deil 1 - 2 Senelik Sunucular Açmak Icin Burdayız. Sizlerinde Bizi Yanlız Bırakmayacagını Biliyoruz !

Dünyanın en büyük veritabanı teknolojisi olan MySQL, GreenArmyMC sunucusunda da kullanılıyor. Bu ne demek mi? Oyun içerisinde yaptığınız her şey eş zamanlı olarak tablosal bir veritabanına kaydediliyor. Bu sayede eşya, seviye vb kayıplar en alt seviyeye düşüyor!

Hilelerin Kullanımı
Spam - ASCII Yazılar
*****grafik Ve Uygunsuz Link Paylaşımı
Dolandiricilik - Küfür
Sunucuya Karşı DDOS/DOS Gibi Tehditler Veya Her Hangi Bir Kişiye Karşı Tehdit
Sunucu Yönetimine Karşı Saygısızlık
VIPler İlgili Başka Birine Yalan Söylemek
Yetkili Olmak Ile Ilgili Oyun Ici Flood
Kişiyi Rahatsız Etmek, Ufak Şakalar Harici
Hile Kullanımıyla İlgili Yalanalar
Oyunlardaki Açıkların Kullanımı
Server - Site Gibi Reklamlar Yapmak
Kişiyi Küçük Düşürecek Davranışlarda Bulunmak
Ofansif, *****grafik Kullanıcı Adlarının Kullanımı YASAKTIR !!
Not:
Bu Kurallara Uyulmadığı Takdirde O Anki Yetkili Kişi Çiğnen Kurala Göre Gerekli Cezayı Uygular.

Faction Wars -Açıklama-
Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Bizce Faction Wars, sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Sunucu'yu açma sebebimiz

Sunucuyu açma sebebimiz tamamiyle size keyifli ve iyi bir hizmet vermek içindir. Kesinlikle kazandığımız paralar cebimize gelmez !
Peki paralar nereye gidiyor ?
Elbette panele gidiyor ve paramız arttıkça RAM çoğaltıyoruz veya Server Slots arttırıyoruz.

m3L3j0.jpg

NORMAL VİP;
NpEpYa.jpg

MEGA VİP;
kbvbZq.jpg

ULTRA VİP;
aLELP4.jpg

GREEN VİP;
p0P0vr.jpg

vb4bgA.png

37o7Dp.jpg

Görev Sistemindeki Görevler ;
oj70Gm.gif

8M1MbW.png

Lapis;
9QLQW5.png

Obsidyen (Edit İtemler Alabilirsiniz) ;
qbBbQR.png

Arsalar (Klasik) ;
QaMa8Z.png

Hammadde ;
X0408k.png

Orman
;
brbrZb.png

SERVER IP : 46.20.1.98:1166

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Daha güzel bir konu düzeni olabilirdi.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
01DlP8.png

Ben EmirhanDogan. Server açma girişimime ilk olarak arkadaşlarla 2013 yılında başlmaıştık. Tabi o zamanlar böyle çok bilgimiz yoktu. Ve herkes bu konularda şimdiki gibi değildi. Sonra ben dedim. Neden herkesin serveri varda benim yok? Bende hemen server yapmaya başladım. O serverim çok kötüydü. Spawnı, maplar vs.. herşey full worldedit'ti. Yani şimdiki zamanın yaşı küçük olan arkadaşlarımızın zırt pırt açtığı serverlerden farkı yoktu. Ama tutulmuştu :D. Daha sonra ben o serveri manevi durumlar nedeniyle kapamak zorunda kaldım. Daha sonra onun üzerine birsürü server açtım. Çoğuda hem kötüüü, hem iyiiii'di. Ama reklamı az yaptığım içinde 5 kişi fln geliyordu :D. Neyse işte zaman döndü durdu yıl 2014. Ben artık hatamı anlamıştım. Bu konularda gayet fazla bilgiye sahipken neden kendi seviyemin altında serverler açıp duruyordum? Dedim, En iyisi şöyle güzel bir server açayım. gerekirse 1 yıl uğraşırım dedim. Sonra SlimeMC Adında Bir Server Açtım Server Baya Bi Sevilmişti Ve 1 Yılımızı Doldurmuştuk Ancak Okul Durumu Yüzünden Serveri Kapatmak Zorunda Kaldım.Yıl Oldu 2017 Arkadaşlarımla Konuşurken Hayal Di Birden Gerçek Oldu Ve Güzel Oldu Ancak Eskisi Gibi Maddi Dururmumuz İyi Olmadıgı İçin Şuanda Rami Ve Slotu Düşük Oldu Ancak Yardım Eden Kişiler Sayesinde 1 Hafta İçinde Eski Verimimizi Kazanacagız (Ama hayla %100'lük değil. Siz oynarken ben serveri geliştirip %100'lük yapmaya çalışacağım. Ama genede çok seveceksiniz ;) )

Lag Oranı Her Sunucuda Var !
Hepinizin Bildigi Gibi Her Sunucuda %1 Bile Olsa Lag Vardır Bizde Bunu %1 Oranına İndirdik Yani Sistemleri Az Ve Kaliteli Yaparak Lag Sorunu Ortadan Kaldırdık !

Küfürsüz Bir Ortam Gerekiyor !
Mevcut Sistemler Kaliteli Rehber Ve Kurucular Sayesinde Gerek Siteden Gerek Canlı Destekten Gerekse Oyundan 7/24 Oyuncu Desteği Sağlıyoruz.
Bu Özelliğimiz Sayesinde Küfürsüz Bir Ortam Veriyoruz.Eger Yetkililerden Birisi Küfür Ederse Rütbesi Düşürülüyor Ve Uyarı Alıyor 2.Uyarıda Yetkisi Tamamen Gidiyor!

Ram : 4 GB
Slot
: 50
Facebook : Yakında!
IP
: 46.20.1.98:1166 Yakında Yazılı IP Adresine Geçilecektir!
Yetkili Sayısı : 2
Sürüm
: 1.8.X

Emekleriniz Güvende !
Sunucu Hiç Sıfırlanmamış Ve Asla Sıfırlanmayacaktır , Bizler Hasılatını Sadece Bu Sunucu Icin Biriktirmiş Bir Ekibiz , Sizlere 1 - 2 Günlük Sunucu Deil 1 - 2 Senelik Sunucular Açmak Icin Burdayız. Sizlerinde Bizi Yanlız Bırakmayacagını Biliyoruz !

Dünyanın en büyük veritabanı teknolojisi olan MySQL, * sunucusunda da kullanılıyor. Bu ne demek mi? Oyun içerisinde yaptığınız her şey eş zamanlı olarak tablosal bir veritabanına kaydediliyor. Bu sayede eşya, seviye vb kayıplar en alt seviyeye düşüyor!

Hilelerin Kullanımı
Spam - ASCII Yazılar
*****grafik Ve Uygunsuz Link Paylaşımı
Dolandiricilik - Küfür
Sunucuya Karşı DDOS/DOS Gibi Tehditler Veya Her Hangi Bir Kişiye Karşı Tehdit
Sunucu Yönetimine Karşı Saygısızlık
VIPler İlgili Başka Birine Yalan Söylemek
Yetkili Olmak Ile Ilgili Oyun Ici Flood
Kişiyi Rahatsız Etmek, Ufak Şakalar Harici
Hile Kullanımıyla İlgili Yalanalar
Oyunlardaki Açıkların Kullanımı
Server - Site Gibi Reklamlar Yapmak
Kişiyi Küçük Düşürecek Davranışlarda Bulunmak
Ofansif, *****grafik Kullanıcı Adlarının Kullanımı YASAKTIR !!
Not:
Bu Kurallara Uyulmadığı Takdirde O Anki Yetkili Kişi Çiğnen Kurala Göre Gerekli Cezayı Uygular.

Faction Wars -Açıklama-
Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Bizce Faction Wars, sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Sunucu'yu açma sebebimiz

Sunucuyu açma sebebimiz tamamiyle size keyifli ve iyi bir hizmet vermek içindir. Kesinlikle kazandığımız paralar cebimize gelmez !
Peki paralar nereye gidiyor ?
Elbette panele gidiyor ve paramız arttıkça RAM çoğaltıyoruz veya Server Slots arttırıyoruz.

m3L3j0.jpg

NORMAL VİP;
NpEpYa.jpg

MEGA VİP;
kbvbZq.jpg

ULTRA VİP;
aLELP4.jpg

GREEN VİP;
p0P0vr.jpg

vb4bgA.png

37o7Dp.jpg

Görev Sistemindeki Görevler ;
oj70Gm.gif

8M1MbW.png

Lapis;
9QLQW5.png

Obsidyen (Edit İtemler Alabilirsiniz) ;
qbBbQR.png

Arsalar (Klasik) ;
QaMa8Z.png

Hammadde ;
X0408k.png

Orman
;
brbrZb.png

SERVER IP : 46.20.1.98:1166
Güzel Server Buildler açısından iyi fakat şu görev şeyi IrfanNW plugin paketindeki görevler sanırım. Güzel Sunucu Dediğim gibi başarılar dilerim.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Güzel Sunucu Başarılarınızın Devamını Dilerim

xRawiax

İnsanlara Güvenim Yok -Baboş xRawiax :)
Elmaslar
30
Puanlar
6.310
Yer
Türkiye
SUNUCU BAŞARILI AMA KONU DÜZENİ BAŞARISIZ KONUYU BİRAZ DAHA DİKKAT EDERSENİZ DAHA ÇOK DİKKAT ÇEKERSİNİZ VE SUNUCU BAŞARIILI OLABİLİR! :)

MrCem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
Turkey
SUNUCU BAŞARILI AMA KONU DÜZENİ BAŞARISIZ KONUYU BİRAZ DAHA DİKKAT EDERSENİZ DAHA ÇOK DİKKAT ÇEKERSİNİZ VE SUNUCU BAŞARIILI OLABİLİR! :)
Türkçe'yi doğru kullan "Dobbe".

xRawiax

İnsanlara Güvenim Yok -Baboş xRawiax :)
Elmaslar
30
Puanlar
6.310
Yer
Türkiye
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı