Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Faction pluginim çalışmıyor yardım eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erdoly35

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
Dünyanın en kötü desteği :/ seni kim niye takımına aldı kanka, adam x pluginini kullanmak istiyorsa x pluginini kullanır belki y pluginini sevmiyodur kod tarzını beğenmiyodur sen neden daha sorunu anlamadan direk y pluginini önerdin
SavageFactions zaten o pl de çalışmadı

kapandı bu hesap

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

cemicyz#0001

Elmaslar
40
Puanlar
0
Minecraft
cemicyz
SavageFactions zaten o pl de çalışmadı
Reis sen bu konuyu x pluginini kullanırken açmadınmı sanırsam sorunun cevabı evet ve o plugindeki sorunun çözülmesin istedin sana gelip Y pluginini önermesi bana komik geldi

erdoly35

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
HALA ÇÖZÜLMEDİİİ

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Dünyanın en kötü desteği :/ seni kim niye takımına aldı kanka, adam x pluginini kullanmak istiyorsa x pluginini kullanır belki y pluginini sevmiyodur kod tarzını beğenmiyodur sen neden daha sorunu anlamadan direk y pluginini önerdin

Bilmiyorum da bu destek konusunun altına bu tür yorum yaparak adama en büyük destekte bulunan sen oldun galiba. MassiveCore-Factions ile SavageFactions arasında dağlar kadar fark yok. SavageFactions kullanarak ek MassiveCore eklentisinden kurtuluyorsun hem de daha kolay ayarlayabiliyorsun. Ne komutlarında değişiklik var ne de başka bir yerinde. Bana böyle bir görüşte bulunabiliyorsan buyur, adamın sorununu çöz. Meydan senin şampiyon.

kapandı bu hesap

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

cemicyz#0001

Elmaslar
40
Puanlar
0
Minecraft
cemicyz
Bilmiyorum da bu destek konusunun altına bu tür yorum yaparak adama en büyük destekte bulunan sen oldun galiba. MassiveCore-Factions ile SavageFactions arasında dağlar kadar fark yok. SavageFactions kullanarak ek MassiveCore eklentisinden kurtuluyorsun hem de daha kolay ayarlayabiliyorsun. Ne komutlarında değişiklik var ne de başka bir yerinde. Bana böyle bir görüşte bulunabiliyorsan buyur, adamın sorununu çöz. Meydan senin şampiyon.
Anlıyorum https://prnt.sc/tfvnnx, sen o zaman protocollibide sil onuda kullanmadan yapabilirsin ?

erdoly35

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
6
Puanlar
0
dostum benim alakam yok :) bana sadece herhangi bir çalışan faction pl si lazım 2 gündür uğraşıyorum bıktım bende

xbroka

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
107
Puanlar
2.775
Minecraft
Object
alternatif bir faction pluginine geçmeni öneririm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı