Öne Çıkan [1.8-1.18.1] DRAGONBORN FACTIONS - mc.projects.gg | Sınıflar/KotH/Rünler/PVP/PVE/Arsalar/Kabus Modu/Düellolar/Özel Eşyalar

Unknown

projects.gg
Elmas Sunucu
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
262
Puanlar
14.235
Website
projects.com.tr
Minecraft
Sunucu IP Adresi
mc.projects.gg
Sunucu Sürümü
1.8-1.18.1
Sunucu Slotu
Esnek
Sunucu Türü
Factions
Zorluk Seviyesi
Toplayıcılığa dayalı PVP

dragonborn.gif

Rekor.png

dragonbornDesign.png

sunucuGorseller.png

Oyun içi görsellerimiz hazır!

db_c_1.png

db_c_2.png

db_c_3.png

db_c_4.png

Medya.png

db_sys_class.png

db_sys_duel.png

db_sys_ah.png

db_sys_order.png

db_sys_jobs.png

Personeller.png

Güncel ekibimiz aşağıdaki listede.

Staff.png

Bitis.png

PROJECTS nedir?
Projects, çeşitli çevrim içi oyunları daha eğlenceli hale getirmek amacıyla modlayan, bu işi beğenen oyunculara en kaliteli hizmeti sunmayı misyon edinmiş bir markadır. 2018 itibarıyla Minecraft Survival içerisinde PROJECTS Minecraft adında boy göstermektedir. Turkpatent tarafından tescilli bir marka olan Projects, birçok oyun modunu her zaman "ağır geliştirme" adı altında oyun modunu en iyi hale getirmek, en taze tutmak amacıyla sürekli çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ağır geliştirmenin getireceği hataları barındırmayan "ROCK SOLID" dediğimiz tamamen stabil oyun modları da sunmaktadır.

PROJECTS Minecraft'ın birincil amacı, ana misyonunda olduğu gibi hayatta kalma modlarını kaliteli bir şekilde oyunculara sunmaktır. Minecraft'ın süreklilikte yaşadığı problemi çözmeyi, yeni amaçlar eklemeyi hedefler. PROJECTS Mineraft, Survival modlarını MMO-Survival adı altında yayınlar.

PROJECTS, takımına sponsorluk kabul etmez ve tamamen bağımsız yapımlar içerir. Kendi sermayesiyle en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Ücretli sponsorluklar dışında PROJECTS'e katkıda bulunabilecek her geliştirici, her tasarımcı için başvuru kapısını açık tutar.

PROJECTS Minecraft modlarını Türkçe dilinde oyun bilgisine ihtiyaç duymadan, kolay öğrenmeli oynanış sunacağını vadeder. Ek yardım için ise her zaman wiki servisine sahiptir.

Tanıtımımız bu kadardı. Eğer, bu oluşumu beğendiyseniz sizi de aramızda görmekten zevk duyarız.

Son düzenleme:

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
49
Puanlar
2.195
Website
mcthemes.co
Minecraft
Yapımını heyecanla takip ettiğim bir proje oldu rabbim yüzümüzü kara çıkarmasın şimdiden hayırlı olsun.

HaciGandalf

Katniss Everdeen
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
62
Puanlar
2.285
Yer
Türkiye / İstanbul
Türkiye'deki alışılmış "faction" sunucularından artık bıkmıştık. Sonunda gerçekten emek verip pişman olmayacağımız bir sunucu. Kalite olarak oyuncu hayatım boyunca bu kadar kaliteli bir faction sunucusu görmedim. Yine Projects yine mükemmel bir sunucu. Yolunuz açık olsun.

bydemir06

Block Tale Studio Ceo
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
638
Puanlar
15.475
Yer
Canada
Minecraft
Immmm hazar beni heycanlandırıyorsun.

gray'

slm
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
51
Puanlar
710
Minecraft
uuuuuuuuuu çok güzel :;p

Bestpolice

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
88
Puanlar
350
Minecraft
Bir skripter olarak diyorum sunucu çok güzele benziyor.

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.
Eğitmen
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
155
Puanlar
750
Website
www.aqulion.com
Discord İzni