Sol Reklam

Tanıtım 1.19 için En İyi 3 Mod Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HedaMC

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
19
Puanlar
1.230
Yer
Türkiye
Discord İzni
Milyonlarca oyuncu güncellemeyi indirip yeni özelliklerle oynarken Minecraft 1.19 yayınlandı. Çoğu oyuncu oyunun normal vanilya versiyonunu oynayacak olsa da, birçoğu güncellenmiş versiyonda kullanılabilecek mod paketleri arayacaktır.

Binlerce mod yapan kişi, Mojang'dan gelecek güncellemeleri takip ediyor ve mod paketlerini buna göre hazırlıyor. En ünlü ve indirilmiş mod paketlerinden bazıları henüz Minecraft 1.19 güncellemesi için hazır olmasa da oyuncuların bazı web siteleri üzerinden indirip deneyebilecekleri bir kaç mod paketleri var.

3) Valhelsia: Volatile

İçinde sürekli mod değiştiren özel bir mod paketi olmasından yanı sıra Mojang'ın Minecraft anlık görüntülerine modifiye edilmiş bir eşdeğerdir. Mod yapma ekibi bu pakette modları değiştirmeye devam ederek oyuncuları oyuna bağlıyor. Bu eşsiz konsept birçok kişi tarafından beğenildi, bu yüzden oldukça popüler bir mod paketi haline geldi.

İndirmek için (TIKLA)

2) BlockFront

BlockFront, oyuncuların seviye atlamak için özel yapım haritalarda görevleri tamamlayabilecekleri benzersiz bir 2. Dünya Savaşı tarzı bir mod olmasının yanında beta aşamasındayken bile mod ekibi projeyi hala güncel tutuyor.

İndirmek için (TIKLA)

1) Fabulously Optimized

Bu mod, en iyi FPS modlarını sunduğu için şu anda Minecraft 1.19 için mevcut en iyi mod paketidir. Fabulously Optimized, OptiFine gibi popüler grafik modlarının açık bir rakibidir. Bu mod paketi, genel oyun deneyimini geliştirmek için Sodyum, İris ve diğer harika grafik modlarını içerir.

İndirmek için
(TIKLA)

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
208
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS
iimiş güzel 1.19 için fps arttırmak önemli :D

ByAkilli

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Tolga#3989

Elmaslar
127
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Güzel modlara benziyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı