Sol Reklam
Konu, 8 Mart 2024 01:54 tarihine kadar sabit.

Maj0r

Odunlara Vur Vur Vur!
Onaylı Satıcı

Discord:

majix00

Elmaslar
3
Puanlar
13.360
Farklı olan şey nedir göremedim de

SecretShadows

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
3.910
Yer
yalova
Farklı olan şey nedir göremedim de
SkyBlocka fazla sistem eklenmesi oyunu bozar, mesajlara baktığımda full baltalama olarak yapılmış yorumlar var hiç bu adamların gözünden bakmıyorsunuz madem cok iyi biliyorsunuz yaptıklarınızı gösterin :D

not: bana ben ** da bilmem neydim falan die gelmeyin bana

coolishbaran

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

iamhuzunlubaykush

Elmaslar
22
Puanlar
8.820
Yer
Kırklareli, Lüleburgaz
Minecraft
coolishbaran
Sunucuya giriş sağladım ancak gözüme ilk çarpan şey VİP üyelik fiyatları oldu :D nerede görülmüş bakın normal bildiğin VIP 60 Türk lirası buraya kadar iyi güzel hoş VIP'ın üstü yani VIP+ 130 Türk lirası :D? MVİP+ 300 Türk lirası :D? AnarsiVIP fiyatı normal güzel en iyi vip 400'ü hakeder ama diğerleri bildiğin soygunculuktan başka birşey değildir... Başarılı olabilir misiniz bilemiyorum ama başarılar.

SecretShadows

Elmaslar
1
Puanlar
3.910
Yer
yalova
Sunucuya giriş sağladım ancak gözüme ilk çarpan şey VİP üyelik fiyatları oldu :D nerede görülmüş bakın normal bildiğin VIP 60 Türk lirası buraya kadar iyi güzel hoş VIP'ın üstü yani VIP+ 130 Türk lirası :D? MVİP+ 300 Türk lirası :D? AnarsiVIP fiyatı normal güzel en iyi vip 400'ü hakeder ama diğerleri bildiğin soygunculuktan başka birşey değildir... Başarılı olabilir misiniz bilemiyorum ama başarılar.
sunucuya bende girdim vip bilgiyide tek tek okudum p2w bi durum yok adam para yatırsınlar die koyduklarınıda asnmıyorum vip bilgi değişmezse eğerki o fiyatlara göre uygun şeyler alabiliyorsun sunucuda ne denildiyse chatde anında ilgilenildi konu sahibide yorumlara tek tek bakıyor bence bu zamana kadar değilde şuanki en aktif sunucu diyebilirim senin şahsi düşünceni bilemem ama bu devirde ve bu oyun piyasasında vip fiyatları bana makul geldi

coolishbaran

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

iamhuzunlubaykush

Elmaslar
22
Puanlar
8.820
Yer
Kırklareli, Lüleburgaz
Minecraft
coolishbaran
sunucuya bende girdim vip bilgiyide tek tek okudum p2w bi durum yok adam para yatırsınlar die koyduklarınıda asnmıyorum vip bilgi değişmezse eğerki o fiyatlara göre uygun şeyler alabiliyorsun sunucuda ne denildiyse chatde anında ilgilenildi konu sahibide yorumlara tek tek bakıyor bence bu zamana kadar değilde şuanki en aktif sunucu diyebilirim senin şahsi düşünceni bilemem ama bu devirde ve bu oyun piyasasında vip fiyatları bana makul geldi
Hocam ben orada p2w demiyorum ama fiyatlar çok uçuk kaçık daha önce 2 sunucu deneyimim oldu ne böyle fiyat yaptım ne böyle fiyat gördüm

MartiniBiancoo

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

catayyyy

Elmaslar
41
Puanlar
9.205
Yer
İstanbul
Minecraft
MartiniBiancoo
Arkadaş vip fiyatları konusunda boş yapmış fiyatlar az bile, dolar 30 olmuş kimse 10 20 liraya vip satacak diye bir şey yok. Bunun makine parası var , reklamı var sitesi var domaini var.

benjamin17

Exalium Project
Yıldız Destek
Deneyimli Destek
Destek Yetkilisi
Premium
Sunucu Sahibi

Discord:

benjamin17

Elmaslar
190
Puanlar
2.245
Yer
çanakkale
Discord İzni
Minecraft
benjamin1734
SkyBlocka fazla sistem eklenmesi oyunu bozar, mesajlara baktığımda full baltalama olarak yapılmış yorumlar var hiç bu adamların gözünden bakmıyorsunuz madem cok iyi biliyorsunuz yaptıklarınızı gösterin :D

not: bana ben ** da bilmem neydim falan die gelmeyin bana
Fazla sistem ekleyin demiyoruz zaten. Klasik bütün sunucularda olan sistemleri sunucunuza eklerseniz neresi özgünlük veya farklılık oluşturur ?

Ben hayatımda ne bir skyblock paketi yaptım nede satın aldım. Ücretsiz bulduğum skyblock paketlerini editledim, eksikleri varsa bildiğim kadarıyla kapattım sunucuya ekledim. Çok eski bir MC oyuncusu olarak neredeyse bütün sunucularda gördüğüm sistemleri başka bir sunucuda görünce bu sunucuya özgün sistemleri var, yenilikçi sistemleri var veyahut farklı sistemleri var dememi kimse bekleyemez.

Buraya yorum yazan çoğu kişinin benimle aynı fikirlerde olduğunu söyleyebilirim yazılanları okuyunca. Sunucudaki sistemlerin her sunucuda olduğunu söyleyince lütfen sunucuyu kötülüyormuş veya baltalama yapıyormuş gibi bir algı çıkarmayalım.

coolishbaran

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

iamhuzunlubaykush

Elmaslar
22
Puanlar
8.820
Yer
Kırklareli, Lüleburgaz
Minecraft
coolishbaran
Arkadaş vip fiyatları konusunda boş yapmış fiyatlar az bile, dolar 30 olmuş kimse 10 20 liraya vip satacak diye bir şey yok. Bunun makine parası var , reklamı var sitesi var domaini var.
Boş yapmışım öyle mi olmush ya ? 10 liraya 20 liraya vip satsın mı demişim öyle mi olmush ? VIP fiyatlarının pahalı olduğunu konusunda fikrimi belirtiyorum boş yapmış oluyorum öyle mi ? sen daha boş yapıyorsun birader fiyatlar azmış :Ddd tamam kanka sensin

MartiniBiancoo

Discord:

catayyyy

Elmaslar
41
Puanlar
9.205
Yer
İstanbul
Minecraft
MartiniBiancoo
Boş yapmışım öyle mi olmush ya ? 10 liraya 20 liraya vip satsın mı demişim öyle mi olmush ? VIP fiyatlarının pahalı olduğunu konusunda fikrimi belirtiyorum boş yapmış oluyorum öyle mi ? sen daha boş yapıyorsun birader fiyatlar azmış :Ddd tamam kanka sensin
ne anlatıyon :d

Callifax

Play.SahraCraft.com

Discord:

Callifax

Elmaslar
53
Puanlar
13.580
Minecraft
Callifax
Sunucu 9 şubatta açıldı bir ton hata bug açık vs. vardı. Gece bakıma alındı epey sürdü. Sıfırlandı. 2 gün sonra tam zamanı hatırlamıyorum tekrar açıldı 11 inde yine bir sürü hata vardı bug vardı açık vardı. Yine bakıma aldılar gecesinde. Yönetimin aşırı derecede laubali hareketleri var. Yine aynı şeyler mi yaşanacak diyorum ''Raad ol, bende, hallederiz'' tarzında tavırları mevcut. Şimdi yine 13ünde açacaklarını söylediler. Yine çok bir şeyin değişeceğinden ümidim yok. Lakin bu tarz bir ekibin vaad ettiği ödülü verebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım. Uzun zamandır gördüğüm en amatör yönetim ekibi olabilir.
1707771209422.png

İlhanYlmz

Discord:

w0in

Elmaslar
20
Puanlar
395
Yer
Dünya
Minecraft
w0in
Sunucu 9 şubatta açıldı bir ton hata bug açık vs. vardı. Gece bakıma alındı epey sürdü. Sıfırlandı. 2 gün sonra tam zamanı hatırlamıyorum tekrar açıldı 11 inde yine bir sürü hata vardı bug vardı açık vardı. Yine bakıma aldılar gecesinde. Yönetimin aşırı derecede laubali hareketleri var. Yine aynı şeyler mi yaşanacak diyorum ''Raad ol, bende, hallederiz'' tarzında tavırları mevcut. Şimdi yine 13ünde açacaklarını söylediler. Yine çok bir şeyin değişeceğinden ümidim yok. Lakin bu tarz bir ekibin vaad ettiği ödülü verebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım. Uzun zamandır gördüğüm en amatör yönetim ekibi olabilir.
QWRQWRQWRQWRQWRQWRQWRQWR o cevabi görene kadar ciddi okuyordum

Edin Dzeco

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
15
Puanlar
420
Yer
Türkiye
Sunucu sistemlerinin özgünlüğüne değinmeyeceğim ki zaten diğer arkadaşlar belirtmişler her neyse ama konu tasarımınız bile özgün değil. Aynı hazır şablona edit yapılmış. Bu bir baltalama mesajı değildir mesajımın silinmesi halinde gerekli işlemleri yapacağım. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

BurakGang

Discord:

005z

Elmaslar
15
Puanlar
2.020
Minecraft
Llorin
Klasik sistemler, klasik sürüm (sürüm ne bilmiyorum, konu tasarımında farklı, bildirimde farklı, konunun en üstünde farklı şeyler yazıyor), alıntı konu tasarımı. Böyle sunucular görmekten sıkıldım... Umarım daha iyi bir iş ortaya çıkartabilirsiniz, başarılar.

sadecekin

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
3.955
Minecraft
sadecekin
Hyronic skyblock paketini kullanıyorsunuz özgün değil yinede başarılar

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı