MrTugberk3

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
195
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Alraes#8854
Dostum öncelikle bütün pluginleri ve sistemleri anlamak servere girip 15 dknı bile alabilir artı olarak konudan baktım bütün sistemlerinizi konuya dahil etmemeniz milleti oyuna gettirtmez eklerseniz bizde hızlı bakarız

MrTugberk3

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
195
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Alraes#8854
Artı olarak p2w swsi köylü sp koymuşsunuz köylü zaten kasmak zor

MrTugberk3

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
195
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Alraes#8854
Server benim anladığıma göre şöyle para verirsen kazanırsın balçık bulucu gibi şeyler hiç bir swde yok yani saçmalık
para kazanmak için açılmış gibi

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
409
Puanlar
7.520
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Discord
UsainSrht#4957
Dostum öncelikle bütün pluginleri ve sistemleri anlamak servere girip 15 dknı bile alabilir artı olarak konudan baktım bütün sistemlerinizi konuya dahil etmemeniz milleti oyuna gettirtmez eklerseniz bizde hızlı bakarız
Yorumun için teşekkürler fakat görüşüne katılmıyorum. Sunucumuzdaki bütün sistemleri konuya eklemek konuyu fazla uzatır. Bizim sadece 6 sistem ekleme sebebimiz en çok kullanılan sistemlerin bizim sunucumuzdaki yorumlanmış halidir. Gösterdiğimiz ve göstermediğimiz birçok sistemi kendimiz PurpurMC için sıfırdan kodladık.

Server benim anladığıma göre şöyle para verirsen kazanırsın balçık bulucu gibi şeyler hiç bir swde yok yani saçmalık
para kazanmak için açılmış gibi
Balçık bulucu ve diğer çeşitli ürünleri daha sunucuya eklenmedi. Yeni gelecek olan aşama sistemi sayesinde çok kolay bir şekilde elde edilebilecekler.

MrTugberk3

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
195
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Alraes#8854
Yorumun için teşekkürler fakat görüşüne katılmıyorum. Sunucumuzdaki bütün sistemleri konuya eklemek konuyu fazla uzatır. Bizim sadece 6 sistem ekleme sebebimiz en çok kullanılan sistemlerin bizim sunucumuzdaki yorumlanmış halidir. Gösterdiğimiz ve göstermediğimiz birçok sistemi kendimiz PurpurMC için sıfırdan kodladık.

Balçık bulucu ve diğer çeşitli ürünleri daha sunucuya eklenmedi. Yeni gelecek olan aşama sistemi sayesinde çok kolay bir şekilde elde edilebilecekler.
Server dediğim gibi p2w den ibaret köylü sp diyorsunuz para kazanmak için sp koyup millet zor kasılır iken 1 köylü sp alan kasılıcaktır demir farmı gibi farmları 5 dkda yapar artı olarak serverde /bilgi /sistemler yok kendim öğrenmem saçma olur ben bakmaya geliyorum

UsainSrht

Altın Sunucu
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
409
Puanlar
7.520
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Discord
UsainSrht#4957
Server dediğim gibi p2w den ibaret köylü sp diyorsunuz para kazanmak için sp koyup millet zor kasılır iken 1 köylü sp alan kasılıcaktır demir farmı gibi farmları 5 dkda yapar artı olarak serverde /bilgi /sistemler yok kendim öğrenmem saçma olur ben bakmaya geliyorum
p2W konusunda haklısınız. Köylü doğurucu satmamız yanlış. Fakat sunucumuzun gelişmesi için bunu yapmak zorundayız. Eğer ileride sunucu kiramızı sadece kozmetik satarak kazanabilecek duruma gelirsek mutlaka p2w olmayacaktır. Şuan da bile sadece doğurucular p2w vip alan kullanıcılara verdiğimiz özelliklere bakarsanız normal oyuncu ile arasında çok fark olmadığını göreceksiniz.

/bilgi ve /sistemler komutları yok çünkü sunucuya ilk giriş yaptığınızda B.A.D'da (Boyutlar Arası Dünya) doğuyorsunuz ve orada işinize yarayacak bütün bilgiler mevcut. BİLGE NPC'sine sağ tıkladığınızda size bütün komutları listeler ve imlecinizi üstlerine götürerek ne işe yaradıklarını görebilirsiniz. Ek olarak /yardım komutu mevcut.

MrTugberk3

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Puanlar
195
Yer
Adana
Minecraft
Discord
Alraes#8854
p2W konusunda haklısınız. Köylü doğurucu satmamız yanlış. Fakat sunucumuzun gelişmesi için bunu yapmak zorundayız. Eğer ileride sunucu kiramızı sadece kozmetik satarak kazanabilecek duruma gelirsek mutlaka p2w olmayacaktır. Şuan da bile sadece doğurucular p2w vip alan kullanıcılara verdiğimiz özelliklere bakarsanız normal oyuncu ile arasında çok fark olmadığını göreceksiniz.

/bilgi ve /sistemler komutları yok çünkü sunucuya ilk giriş yaptığınızda B.A.D'da (Boyutlar Arası Dünya) doğuyorsunuz ve orada işinize yarayacak bütün bilgiler mevcut. BİLGE NPC'sine sağ tıkladığınızda size bütün komutları listeler ve imlecinizi üstlerine götürerek ne işe yaradıklarını görebilirsiniz. Ek olarak /yardım komutu mevcut.
p2w konusunda haklıyız evet para kazanma diyorsunuzda haydi kazandınız diyelim sonra nolacak sonra gidecek swnin aktifliği kalmıyacak

sh6ke

Guard of the Silence
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
120
Puanlar
2.335
Yer
İstanbul
Discord
sh6ke#2682
p2w konusunda haklıyız evet para kazanma diyorsunuzda haydi kazandınız diyelim sonra nolacak sonra gidecek swnin aktifliği kalmıyacak
Önceki mesajlarınız ve şu anda konuştuğunuz durum vahim. Bir sunucu -eğer maddiyat konusunda iyi değilse, kendisi karşılayamayacak şekilde ise veyahut amacı para kazanmaksa- kesinlikle ve kesinlikle farklı yöntemler deneyecektir ki, bunun en başında "P2W" (Pay to Win) aklımıza gelmektedir. Para kazandıktan sonra sunucunun oyuncular arası aktifliği kalmayacak demişsiniz. Para kazandıktan sonra sunucuya daha fazla odaklamalar/iyileştirmeler ve yeni eklemeler halbuki yapılır. Boşu boşuna insanlar burada zaman harcamıyor. Sunucunun aktifliği düşer mi yoksa yükselir mi ilerdeki dönem göreceğiz. Zamanda ne sunucular gördük ve geleceği hiç göremedik.

UsainSrht

Altın Sunucu
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
409
Puanlar
7.520
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
Discord
UsainSrht#4957
Ücretsiz 1 günlük VIP alabilmeniz için Boyutlar Arası Dünya'ya bir NPC ekledik. Bugünün sonunda kaldırılacak. Oyuna VIP olarak başlamak isterseniz oyna.purpurmc.com

cherrydev

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Puanlar
495
Yer
Türkiye
Minecraft
Discord
suddlefrv#0002
Güzel gibi gözüküyor ellerinize sağlık umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı