Reklam [1.16] Poligon | i9 Almanya Lokasyon | - [Seviyeli Spawner] [Çiftçi] [Gelişmiş Huniler] [Seviyeli Çiftlikler] [Tüccar] [Kutular] [300+ Görev]

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Sunucu IP Adresi
mc.poligon.network
Sunucu Sürümü
1.16
Sunucu Slotu
70
Sunucu Türü
Hayatta Kalma
Zorluk Seviyesi
Orta

Kurucu:
Nemesis
Donanım:
I9 6 Core - Almanya Lokasyon​

Son düzenleme:

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Yıldız Moderatör
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
946
Sevgili Nemesis. Belki sen beni hatırlamıyorsundur fakat ilk açtığınız zamanlardan ben sizi hatırlıyorum. Gerçekten sunucunuz; gerek sistemleri gerekse haritaları ile örnek olacak bir sunucu. Umarım çok çok iyi yerlere gelirsiniz. Gerçekten bunu hak ettiğinizi düşünüyorum. Başarılar dilerim.

cansarac

sippin' on straight chlorine
Süper Moderatör
MC-TR Donator
Altın Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
203
Özellikle konu tasarımınızın minecraft.net ile aynı olması çok hoşuma gitti. Başarılar (:

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Sevgili Nemesis. Belki sen beni hatırlamıyorsundur fakat ilk açtığınız zamanlardan ben sizi hatırlıyorum. Gerçekten sunucunuz; gerek sistemleri gerekse haritaları ile örnek olacak bir sunucu. Umarım çok çok iyi yerlere gelirsiniz. Gerçekten bunu hak ettiğinizi düşünüyorum. Başarılar dilerim.
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sizi isim olarak hatırlıyorum. Açılış günü yani yarın sunucuma beklerim :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Özellikle konu tasarımınızın minecraft.net ile aynı olması çok hoşuma gitti. Başarılar (:
ahah :D Teşekkür ederim.

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Yıldız Moderatör
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
946
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sizi isim olarak hatırlıyorum. Açılış günü yani yarın sunucuma beklerim :)
Hatırlamanıza çok sevindim. Yarın sunucuda olacağım. <3

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
47
Elmaslar
10.139
Merhabalar, efendim. Her şeyden önce sunucunun 1.15.2 olmasına baya bir sevindim. Bunun dışında sunucunun içerisinde özgün sistemlerin olması da hoşmuş. Haritalara bakarsam da ışıl ışıl parlıyorlar ve çok hoş görünüyorlar. Özetle baya güzel bir sunucu ve muhakkak geleceğim 💓

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Merhabalar, efendim. Her şeyden önce sunucunun 1.15.2 olmasına baya bir sevindim. Bunun dışında sunucunun içerisinde özgün sistemlerin olması da hoşmuş. Haritalara bakarsam da ışıl ışıl parlıyorlar ve çok hoş görünüyorlar. Özetle baya güzel bir sunucu ve muhakkak geleceğim 💓
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. İlerleyen zamanlarda 1.16 sürümünede geçiş yapmayı planlıyoruz. Mutlaka beliyorum. 🙂

Son düzenleme:

EmreSHN

Gidenlere söyle, gelenler fena...
Destek Şefi
Elmas Üye
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
127
Elmaslar
2.124
Vallaha piyasa da sürüm fark etmiyor. Piyasadaki oyuncular genellikle onlineye bakıyor, isterse sürüm 1.7 olsun oynarlar :D

Kurucu:
Nemesis
Donanım:
I9 6 Core - Almanya Lokasyon

Sunucuya girişler 02.07.2020 Perşembe Günü aktif olacaktır!
Dostum açılışında umarım oyuncu dolar sunucun. Logoyu Tolgu'ya yaptırdın sanırım. Fakat sana bir tavsiyem olacak ilk açtığın sunucuda i9'a gerek yoktu bence düşük sunucu açmalıydın başta. Zamanla yükseltirdin

Son düzenleme:

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Vallaha piyasa da sürüm fark etmiyor. Piyasadaki oyuncular genellikle onlineye bakıyor, isterse sürüm 1.7 olsun oynarlar :D

Dostum açılışında umarım oyuncu dolar sunucun. Logoyu Tolgu'ya yaptırdın sanırım. Fakat sana bir tavsiyem olacak ilk açtığın sunucuda i9'a gerek yoktu bence düşük sunucu açmalıydın başta. Zamanla yükseltirdin
Zamanında 1.15 sürümü ile çalıştığım için i9 tercih ettim. Çünkü yüksek performans gerektiren bir sürüm. Aksi halde 20 kişi ile bile tps düsüyor.

TeknoKlan

play.teknoklan.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
79
Sunucu iyi güzel, survival çapında lider olan sunuculardan örnek herkes alsın kullansın biraz geliştirip daha iyisini sunsun fakat birebir spawnı sistemleri ekonomiyi sonoyuncuya benzetmenizin mantıgını anlamadım, biraz özgün sistemleriniz olsa idi daha güzel olmazmıydı.

burda amacım sizi kötülemek degil ama birebir bir sunucunun haritaya varana kadar bütün sistemlerini kopyalamanız iyi bir olay değil bence iyi forumlar.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
131
Sunucuyu beğendim oynayacağım.

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Sunucu iyi güzel, survival çapında lider olan sunuculardan örnek herkes alsın kullansın biraz geliştirip daha iyisini sunsun fakat birebir spawnı sistemleri ekonomiyi sonoyuncuya benzetmenizin mantıgını anlamadım, biraz özgün sistemleriniz olsa idi daha güzel olmazmıydı.

burda amacım sizi kötülemek degil ama birebir bir sunucunun haritaya varana kadar bütün sistemlerini kopyalamanız iyi bir olay değil bence iyi forumlar.
Teşekkür ederim.

salist3

Server Setup Speicalist [salist3#8103]
Susturuldu
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
216
Konu tasarımını ve haritaları yapanlar cidden yetenekli kişiler olmalılar fakat sunucunun içeriği hakkında ki düşüncem aynı değil.

Rahmican

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
93
Konu tasarımını ve haritaları yapanlar cidden yetenekli kişiler olmalılar fakat sunucunun içeriği hakkında ki düşüncem aynı değil.
Dostum aynı şeyi düşünüyordum fakat fikrim biraz değişti.Bir link bırakıyorum bir bak derim. :'D
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

*Not:Amacım kötülemek değil lütfen yalnış anlamayın tasarım orjinal minecraft'dan alınıp photoshop'lanarak konu tasarımı yapılmış.
Sonuç olarak ortada mükemmel bir tasarım var bunu düşünmeniz bile yeter gerçekten fikrinize bayıldım.
Başarılar.
<3:'D

Yukarı Alt