Sol Reklam

1.16.5 spigot versiyonu için firma önerisi arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pukii34

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
270
Yer
Turkey
Merhabalar, forumdaki bazı konuları okudum fakat hostifox ve goveri arasında kaldım. Bazı konularda goveri ping sorunu oluyor deniliyor, bazılarında hostifox ping sorunu yaşanıyor diye yorumlar okudum. Fakat hangisi doğru karar veremedim, gönül isterki her 2 sunucudan da deneme yapma imkanım olsun fakat arkadaşlarım arasında maksimum 6-7 kişi arasında oynacağız. Aynı zamanda başka bir hosting firmasından sunucum bulunmakta fakat problemleri bitmiyor (dehost) bu yüzden tek sunucu almak durumundayım. Hangisini gerçekten önerebilirsiniz ? Firma çalışanları değilde gerçekten de kullanan kişiler yorum yaparsa sevinirim. Teşekkür ederim.

majes'

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
75
Yer
İzmir
Merhabalar, forumdaki bazı konuları okudum fakat hostifox ve goveri arasında kaldım. Bazı konularda goveri ping sorunu oluyor deniliyor, bazılarında hostifox ping sorunu yaşanıyor diye yorumlar okudum. Fakat hangisi doğru karar veremedim, gönül isterki her 2 sunucudan da deneme yapma imkanım olsun fakat arkadaşlarım arasında maksimum 6-7 kişi arasında oynacağız. Aynı zamanda başka bir hosting firmasından sunucum bulunmakta fakat problemleri bitmiyor (dehost) bu yüzden tek sunucu almak durumundayım. Hangisini gerçekten önerebilirsiniz ? Firma çalışanları değilde gerçekten de kullanan kişiler yorum yaparsa sevinirim. Teşekkür ederim.
keyubu.com

Pukii34

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
270
Yer
Turkey

Sadien

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Sadien#0002

Elmaslar
38
Puanlar
8.820
Yer
Ankara
Minecraft
Sadien
Merhaba, Destek ekibinde bulunduğum AnkSoft firmasını tercih edebilirsiniz, 7/24 Destek veriyoruz.

Pukii34

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
270
Yer
Turkey
Merhaba, Destek ekibinde bulunduğum AnkSoft firmasını tercih edebilirsiniz, 7/24 Destek veriyoruz.
Teşekkürler fakat iyi yada kötü bir yorum göremediğim için şuandaki sunucum ile aynı performans olur diye korkuyorum.

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
Burada konu açarsanız bir sonuç elde edemezsiniz. Bunu şu yüzden söylüyorum çoğu ya elemanı olduğu firmanın reklamını yapıyor ya da takım tutar gibi firma tutuyor. En iyisi kendi araştırmanızı yapıp gönlünüzün rahat edeceği tarafı seçmek.

Karteos

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

İlhân#1881

Elmaslar
53
Puanlar
6.720
Yer
Bursa / Türkiye
Minecraft
Kartal_HD
Merhaba, üst yönetiminde bulunduğum @Önem Bilişim firmasını önerebilirim Ryzen 9 ve İ9 işlemcileri gayet hızlı ve performanslı üstelik, minecraft sunucularına özel webscript ve konu tasarımı bir çok te reklam hakkı sağlıyor.

Pukii34

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
270
Yer
Turkey
Burada konu açarsanız bir sonuç elde edemezsiniz. Bunu şu yüzden söylüyorum çoğu ya elemanı olduğu firmanın reklamını yapıyor ya da takım tutar gibi firma tutuyor. En iyisi kendi araştırmanızı yapıp gönlünüzün rahat edeceği tarafı seçmek.
Hocam çok haklısınız fakat araştırmaya müsait bir konu değil ne yazık ki. Yaklaşık 3 hosting firması denedim sonuç yine hüsran.

Karteos

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

İlhân#1881

Elmaslar
53
Puanlar
6.720
Yer
Bursa / Türkiye
Minecraft
Kartal_HD
Hocam çok haklısınız fakat araştırmaya müsait bir konu değil ne yazık ki. Yaklaşık 3 hosting firması denedim sonuç yine hüsran.
Discord kullanıı adınızı iletirseniz sizinle testler yaparak, güzel hizmet almanızda yardımcı olabiliriz.

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Firma çalışanları değilde gerçekten de kullanan kişiler yorum yaparsa sevinirim.
Böyle bir şey mc-tr de mümkün değil, büyük ihtimalle yorum yapan kişiler ya bir hostingin destek ekibinde ya da başka bir şeydir.

I

IlluminatiStar

Ziyaretçi
Merhaba, Hostifox kullanıyorum ping sorunu yok Datacasa veri merkezinde barınıyor istiyorsanız bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı