Reklam [1.16.5] - MighTCraft Antik Survival - PLAY.MIGHTCRAFT.ONLINE

MighTCraft

MighTCraft & Survival
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
8.770
Yer
Italya
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucu IP Adresi
play.mightcraft.online
Sunucu Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
149
Sunucu Türü
Survival
Zorluk Seviyesi
Emek Survival
might1.png
might2.png
might3.png
might4.png

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

play.mightcraft.online

MightCraft_Server_Logo_v2-_UtkuGurbuz.png

IP : play.mightcraft.online

www.mightcraft.online

MighTCraft ~ Antik Survival
en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiş bir sunucu...

-MighTCraft-

Özel olarak Geliştirilmiş Rütbe Sistemi
Oyuncularımız için MighTCraft ekibi tarafından özel olarak geliştirilmiş bu sistemi ile seviye atlayarak yeni ayırcalıklardan yararlanabilirsin. Muhteşem bir seviye sistemi MighTCraft dünyasında seni bekliyor ! Sende maceraya hemen katıl seviye basamaklarını atlamaya başla...

Turnuva & Parkur Sistemi
Belirli bir takvim dahilinde, MighTCraft ekibi tarafından düzenlenen onlarca etkinliğin birbirinden farklı özel ödüllerine sahip bu sistemde, oyuncular sıralamalarına göre bu ödüllerin sahibi olmaya hak kazanabilirler. Turnuva ve Parkur takvimine discord sunucumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Kasa Sistemi
Web Sayfamızla entegre bir şekilde çalışan yeni nesil kasa eklentisi sayesinde, artık sunucumuzda birbirblerinden farklı kassaları açarak birçok ödülün sahibi olabilirsin. Tüm kasaların anahtarları hakkında bilgi sahibi olmak için websayfamızı ziyaret etmeyi unutma.

Yepyeni birlik sistemi
Oyuncularımız için özel olarak geliştirilmiş yeni birlik sisteminde, oyuncularımızın kendi birliklerini kurarak veya başka birliklere katılarak takım halinde hareket edebilecekleri dostlar edinmesine ve birlikte geliştirilmelerine olanak sağlar. Hemen MighTCraft dünyasında birliğini kur ve tüm MighTCraft dünyasına bu toprakların kimin olduğunu kanıtla !

Son düzenleme:

Aish

Bu okyanus derin.
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
107
Puanlar
1.395
Zümrüt
0
Minecraft
Sistemler ve konu tasarımı hoş, haritalar da öyle. Başarılar

BeefTacos

Demir Cevheri Gibiyim
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
173
Puanlar
400
Zümrüt
0
Minecraft
başarılar diliyorum.

Whiskey's

Designer
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
100
Puanlar
9.285
Yer
Türkiye İzmir
Zümrüt
0
Minecraft

play.mightcraft.online

MighTCraft ~ Antik Survival
en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiş bir sunucu...

-play.mightcraft.online-

Geliştirilmiş Çoklu Market Sistemi ;

Sunucu Marketi & Pazar Alanı & VIP Karaborsadan oluşan 3 farklı market sistemi bütünüdür. Pazar Alanı, tüm oyuncularımızın ister direkt ister açık artırma yoluyla eşya ticareti yapabilecekleri bir sistem iken, Sunucu Marketinde ise tüm oyuncular sunucumuza direkt olarak eşyalarını satabilir/satın alabilirken, VIP Karaborsasında sadece VIP Oyuncularımız Sunucu Marketinde bulunmayan eşyaların da ticaretini gerçekleştirebilir.

Turnuva & Parkur Sistemi ;

Belirli bir takvim dahilinde, MighTCraft Ekibi tarafından düzenlenen onlarca etkinliğin birbirinden farklı özel ödüllerine sahip bu sistemde, oyuncular sıralamalarına göre bu ödüllerin sahibi olmaya hak kazanırlar. Turnuva & Parkur takvimine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Kasa Sistemi ;

Web Sayfamızla entegre bir şekilde çalışan yeni nesil kasa eklentisi sayesinde, artık sunucumuzda birbirinden farklı kasaları açarak birçok ödülün sahibi olabilirsin. Tüm kasaların anahtarları hakkında bilgi sahibi olmak için web sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Yepyeni Birlik Sistemi;

Oyuncularımız için özel olarak geliştirilmiş yeni birlik sisteminde, oyuncularımızın kendi birliklerini kurarak veya başka birliklere katılarak takım halinde hareket edebilecekleri dostlar edinmesine ve birlikte gelişmelerine olanak sağlar. Hemen birliğini kur ve tüm MighTCraft Dünyasına bu toprakların kimin olduğunu kanıtla!

Ortalam klasik survival sunucusu 2015dede aynıları dönüyordu 4/10

Son düzenleyen: Moderatör:

dreddiniz

Fırında Isıttığım İlk Taş
Kask Yapıcısı
STMBlocks
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
63
Puanlar
335
Zümrüt
0
Minecraft
Biraz eskiyi anımsattı başarılar

MighTCraft

MighTCraft & Survival
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
8.770
Yer
Italya
Zümrüt
0
Minecraft
Evet, böyle kurucular çok fazla bulunmuyor tebrik ederim :)
Elimizden geldiğince sizden geri gelen dönüşleri değerlendirip sunucumuzda o yönde ilerletmeye çalışıyoruz. Güzel yorumlarınız için teşekkürler :)

dreddiniz

Fırında Isıttığım İlk Taş
Kask Yapıcısı
STMBlocks
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
63
Puanlar
335
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucuda oynadım oynuyorum da ara sıra biraz fazla oyuncu olunca laglar başlıyor biraz dediğime de bakmayın 50 55 gibi online sayısından bahsediyorum kurucu ve adminleri ilgili beğendim başarılar severek oynadığım bir survival sunucusu

MighTCraft

MighTCraft & Survival
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Puanlar
8.770
Yer
Italya
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucuda oynadım oynuyorum da ara sıra biraz fazla oyuncu olunca laglar başlıyor biraz dediğime de bakmayın 50 55 gibi online sayısından bahsediyorum kurucu ve adminleri ilgili beğendim başarılar severek oynadığım bir survival sunucusu
Evet, sunucumuzda TPS sorunları bulunmakta çözmek için çalışıyoruz.

Crewdex

never look back.
Kask Yapıcısı
Zümrüt Üye
MC PL
Onaylı Satıcı
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
6
Elmaslar
671
Puanlar
6.430
Zümrüt
0
Minecraft
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için konunuz da en az 150 kelimelik bir metin bulunması gerekmektedir, gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 48 saat sonrasında arşive taşınacaktır.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı