Sol Reklam
Sağ Reklam

1.15 Versiyona geçtim ve Kılıcıma manyak büyü bastım - Minecraft Survival

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
8.935

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

1.15'in resmi sürümü olmasa bile oyunun yeni sürümde çok fazla değişebileceğini fark edebilirsiniz. Bu arada gayet güzel ve hoş video olmuş :)

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935

1.15'in resmi sürümü olmasa bile oyunun yeni sürümde çok fazla değişebileceğini fark edebilirsiniz. Bu arada gayet güzel ve hoş video olmuş :)
En son işte arı falan birşeyler gelmişti videosunu yapmıştım hatta, Devamı gelecekmiş redditten sormuştum böcekler gelecekmiş hangi sürümde olur bilinmez. Yavaş yavaş real life tarzına doğru kayıyor iyice.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

En son işte arı falan birşeyler gelmişti videosunu yapmıştım hatta, Devamı gelecekmiş redditten sormuştum böcekler gelecekmiş hangi sürümde olur bilinmez. Yavaş yavaş real life tarzına doğru kayıyor iyice.

Oyuna arıların geldiğini daha önceden duymuştum fakat böceklerin geleceğini duymamıştım. Acaba bende mi Reddit platformuna üye olsam? :)

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935

Oyuna arıların geldiğini daha önceden duymuştum fakat böceklerin geleceğini duymamıştım. Acaba bende mi Reddit platformuna üye olsam? :)
Ol tabi, mesela bu 1.15 de gelen pvp sistemini reddit üzerinden biz denedik 1.14 versiyonda. 1.8 sürüm'de zıplayarak kritik atılıyordu artık yavaş vuran kritik atacak. Ve hızlı vurdukça dmg düşmeyecek sabit kalacak.

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
hoş bir video olmuş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı