Sol Reklam

Bulundu 1.15.2 I BossCraft Emek Skyblock I Yetkili Alım I

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orkun_PvP

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
3.775
Merhabalar!
Merhaba değerli forum üyeleri, ben BossCraft'nın yöneticisi Hasan.
Uzun zamandır BossCraft camiası altında bir sunucu açmak için hazırlanıyoruz ve bu hayallerimizin gerçekleşmesi için bir kaç gün.
Bu projeyi geliştirirken yeni yazılım dillerine hakim oldum ve kendimi bir çok alanda geliştirme fırsatı buldum. En güncel sistemlerle dolurmaya çaba gayrettim.
İlk defa bu kadar uzun soluklu bir projenin başında yer alıyorum. Emeğimizin karşılığını siz deneyeyimli kişilerle büyüteceğiz.
1.15.2 BossCraft adı altında bir Minecraft sunucusu açmaya karar verdik ve çalışmalara başladık.
BossCraft sunucusunu geliştirirken izlediğimiz politika alanında en iyi olanlardan esinlenmekti ve bunu büyük ölçüde başardık ve başarmaya devam ediyoruz.
Aynı politikayı Minecraft sunucumuz için de devam ettirmeyi planlıyoruz ve Türkiye'nin belki 1.15.2 en güzel sunucusunu açtık.
İlk hedefimiz; eklentilerimizi ve diğer sunucumuz ile ilgili olan şeyleri olabildiğince alanının en iyisinden esinlenmek.

Şuan topluluğumuz altında bulunan yetkililerimiz çoğunlukla sadece BossCraft konusunda uzmanlaştıkları için bir kaç mevki için alım yapacağız.
Alttaki başvuruları doldurduğunuz takdirde geri dönüş yapılacaktır, teşekkürler.

*Adınız:
*Soyadınız:
*Yaşınız:
*Discord:
*Ne kadar süredir minecraft oynuyorsunuz:
*Günlük tahmini veya ortalama online süreniz:
*Herhangi bir ailevi sorununuz var mı (var/yok):
*Neden biz:
*Amaçlarınız:
*İstediğiniz Yetkili Bölümü (Rehber,Youtuber vs.) :
Ek Notlarınız(yok ise yok yazabilirsiniz):

DİSCORD ADRESİMİZ:

BossKing#5370
  • ♛ Kurucu ♛

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı