Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü 1.12.2 Plugin Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wukemre

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İstanbul
İki sorunum var
1.12.2 Sunucu açıyorum. Pluginleri Tek tek Kendim yapmaya çalışıyorum.
Birincisi AuthMe Plugin'i çalışmıyor.
İkincisi Sanırım GroupManager'den kaynaklı Taglar Görünmüyor (Essentials Chat Ayarlı)

Ekran Alıntısı.PNG

Sunucunda ki groupmanager, essentials, essentials chat ve authme pluginlerini sil ardından aşağıdakileri tek tek yükle. Sorun kalmayacaktır.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

(Bu plugin olmazsa groupmanager çalışmaz.)

Teşekkür ederim çok yardımcı oldun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı