Sol Reklam

Bulundu 1.12.2 İtemSpawner Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Merhan

Ziyaretçi
1.12.2 skyblock sunucum için itemspawner skripti istiyorum neredeyse bütün skriptleri deneyimledim ve birçok hata aldım eğer elinizide düzgün çalışan ve 1.12.2 uyumlu olan skript varsa paylaşabilirmisiniz.

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
M

Merhan

Ziyaretçi

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
M

Merhan

Ziyaretçi
M

Merhan

Ziyaretçi
yardım edebilecek var mı

KollariSwain

Yani wow, adalet kalmamış
Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
üst sürümleri destekleyen çok az spawner eklentisi bulunuyor ve hepsi ücretli

Eğer bütçeniz var ise ücretli bir spawner eklentisi olan EpicSpawners'i önerebilirim fakat farklı bir çözüm yöntemi olarak sunucunuz 1.16.5 sürümüne geçirmeyi düşünürseniz @AtomicKill7'nin ellerinden geçen B7Spawner isimli eklentiyi şiddetle tavsiye ederim.

M

Merhan

Ziyaretçi
üst sürümleri destekleyen çok az spawner eklentisi bulunuyor ve hepsi ücretli

Eğer bütçeniz var ise ücretli bir spawner eklentisi olan EpicSpawners'i önerebilirim fakat farklı bir çözüm yöntemi olarak sunucunuz 1.16.5 sürümüne geçirmeyi düşünürseniz @AtomicKill7'nin ellerinden geçen B7Spawner isimli eklentiyi şiddetle tavsiye ederim.
şuanlık sürüm değiştirmeyi planlamıyorum @AtomicKill7 gayet güzel bir plugin olmuş ve ücretli olarak epicspawners'a maalesef bütce ayırmadım skript olursa çok daha iyi olucak.

KollariSwain

Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
şuanlık sürüm değiştirmeyi planlamıyorum @AtomicKill7 gayet güzel bir plugin olmuş ve ücretli olarak epicspawners'a maalesef bütce ayırmadım skript olursa çok daha iyi olucak.
Skriptleri test etmeden önermem doğru olmaz fakat forumda item spawner skripti diye aratarak konuları inceleyebilirsiniz.

M

Merhan

Ziyaretçi
Skriptleri test etmeden önermem doğru olmaz fakat forumda item spawner skripti diye aratarak konuları inceleyebilirsiniz.
açıkcası neredeyse bütün skriptlere baktım deneyimledim bazılar çok lag yaptırabiliyor bazıları 1.8 için kodlanmış gözümden kaçmış olan skriptler olabilir ama genellikle 1.12.2 'de çalışmıyor

KollariSwain

Destek Müfettişi
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
669
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
açıkcası neredeyse bütün skriptlere baktım deneyimledim bazılar çok lag yaptırabiliyor bazıları 1.8 için kodlanmış gözümden kaçmış olan skriptler olabilir ama genellikle 1.12.2 'de çalışmıyor
1.12.2 ne kadar stabil olsada ara bir sürüm olduğu için malesef tercih edilmiyor.

M

Merhan

Ziyaretçi

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
M

Merhan

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı