Sol Reklam
Sağ Reklam

XMasterPack Skyblock Yeni Nesil İlk 5 Kişiye 15Tl

DragonsKiller

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Merhabalar
Bugün Sizlere Yeni Olarak Üstünde Toplam 5-6 Çalıştığım Plugin Paketini Tantıcam. Bu Paket Konu Başlığındanda Anladığınız Gibi Skyblock Plugin Paketi. İlk 5 Kişiye 15Tl 5 Kişiden Sonrakinlere 20Tl'dir. Not: Plugin Paketi Güncellendiği Zaman Güncellenmiş Hali Verilecektir.​
Bu Plugin Paketi Neden Ücretli?
Aklınızda İlk Oluşan Soru Olarak Şunu Söyleyebilirim. Bu Pakete Yüksek Derecede Emek Alın Teri Bulunmaktadır Ve De Üstüne Üstlük Paralı Pluginlerde Bulunmaktadır(%95 Son Sürüm). Bu Sebeplerden Dolayı Plugin Paketi Ücretlidir. Herşey Ayarlı Ve Türkçedir Satın Alan Arkadaşlar İsterlerse Vpn/Proxy Tespit Eden Plugin Hediye Olarak Verebiliriz.
Bu Plugin Paketin Ne Tür Özellikleri Var?
Ayarlı FeatherBoard, Hack Koruması(AAC), Tab, ChestCommand, Skyblock ve vb. Ayarlamalar Yapılmıştır. İsterseniz Birkaç Fotoğraf Vereyim:
Adaya Geldiğiniz Zaman:
41WmZ0.png

ChestCommand Bir Örnek:

OV8230.png

Plugin Klasörden Örnek:
VP8pVV.jpg

Biliyorum Mc Fotoğraflarını Çekerken Kötüyüm :D
Plugin Paketini Satın Alanlar İçin Öneri Ve Bilgi:
Plugin Paketi İÇin Tavsiyem spigot 1.8.8 Sürümünü Kullanmanız Paketin İçinde Bulunana Plugin Sayesinde Serveriniz 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Sürümlerini Kullanan Herkes Girebilecek.
AAC İsterseniz Spam Yapıldığını Düşündüğünüz Kelimeleri Configten Ekliyebilirsiniz
Eğer Paket Virüs Olduğunu Düşünüyorsanız VirüsTotal Link: https://www.virustotal.com/tr/file/...bb09ae01f6da1984a4389dcf/analysis/1484041263/
Bazı Antiler Javayı Virüs Sanabilir
Paketi Satın Alıcaklar Konunun Altına Veya Özelden Skype Adreslerini Verebilir.
Ödeme ininal ile yapılır.
Not: Bu Paket alana sonraki Yapacağım speedBuilders Paketi Hediye

Son düzenleme:

maxyxc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
25
Puanlar
13.395
Yer
izmir
cok sade biraz ve param olsa belki alabilirdim güzelleştirilebilir kit listesi yetkililer bölümü ana spawn yapılabilir.

MustafaBasqanTR

Elmaslar
10
Puanlar
13.620
Böyle bir plugin paketine değil 15 tl 1 tl bile verilmez kusura bakmayın ücretsiz plugin paketleri bundan daha kaliteli.
İyi forumlar

Turan Tahsin

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
79
Puanlar
13.720

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Merhabalar
Bugün Sizlere Yeni Olarak Üstünde Toplam 5-6 Çalıştığım Plugin Paketini Tantıcam. Bu Paket Konu Başlığındanda Anladığınız Gibi Skyblock Plugin Paketi. İlk 5 Kişiye 15Tl 5 Kişiden Sonrakinlere 20Tl'dir. Not: Plugin Paketi Güncellendiği Zaman Güncellenmiş Hali Verilecektir.​
Bu Plugin Paketi Neden Ücretli?
Aklınızda İlk Oluşan Soru Olarak Şunu Söyleyebilirim. Bu Pakete Yüksek Derecede Emek Alın Teri Bulunmaktadır Ve De Üstüne Üstlük Paralı Pluginlerde Bulunmaktadır(%95 Son Sürüm). Bu Sebeplerden Dolayı Plugin Paketi Ücretlidir. Herşey Ayarlı Ve Türkçedir Satın Alan Arkadaşlar İsterlerse Vpn/Proxy Tespit Eden Plugin Hediye Olarak Verebiliriz.
Bu Plugin Paketin Ne Tür Özellikleri Var?
Ayarlı FeatherBoard, Hack Koruması(AAC), Tab, ChestCommand, Skyblock ve vb. Ayarlamalar Yapılmıştır. İsterseniz Birkaç Fotoğraf Vereyim:
Adaya Geldiğiniz Zaman:
41WmZ0.png

ChestCommand Bir Örnek:

OV8230.png

Plugin Klasörden Örnek:
VP8pVV.jpg

Biliyorum Mc Fotoğraflarını Çekerken Kötüyüm :D
Plugin Paketini Satın Alanlar İçin Öneri Ve Bilgi:
Plugin Paketi İÇin Tavsiyem spigot 1.8.8 Sürümünü Kullanmanız Paketin İçinde Bulunana Plugin Sayesinde Serveriniz 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Sürümlerini Kullanan Herkes Girebilecek.
AAC İsterseniz Spam Yapıldığını Düşündüğünüz Kelimeleri Configten Ekliyebilirsiniz
Eğer Paket Virüs Olduğunu Düşünüyorsanız VirüsTotal Link: https://www.virustotal.com/tr/file/...bb09ae01f6da1984a4389dcf/analysis/1484041263/
Bazı Antiler Javayı Virüs Sanabilir
Paketi Satın Alıcaklar Konunun Altına Veya Özelden Skype Adreslerini Verebilir.
Ödeme ininal ile yapılır.
Eklenti paketiniz de bir ayrıcalık yok gibi? Eğer var ise de söylemelisiniz ki üyeler alabilsin.

DragonsKiller

Elmaslar
7
Puanlar
0
Ücretsiz plugin paketlerine bakarsak hiç güncel değil ve bütün pluginleri tek tek uğraşarak yaptim sobraki güncellemede özel Sandıklar ve adayi sıfırdan yapıcam onun dışında konu düzeni konusunda pek iyi değilim

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Ücretsiz plugin paketlerine bakarsak hiç güncel değil ve bütün pluginleri tek tek uğraşarak yaptim sobraki güncellemede özel Sandıklar ve adayi sıfırdan yapıcam onun dışında konu düzeni konusunda pek iyi değilim
Öyle ancak güncel olanları var? Örnek satıcı olarak @TheBlackBy var?

DragonsKiller

Elmaslar
7
Puanlar
0
Onun dışında pakette sorunlar filan vs çıkarsa veya istek birşey yapmami onlari yapicam %100 yardim edicem :)[DOUBLEPOST=1484044158,1484044066][/DOUBLEPOST]Onun dışında pakette sorunlar filan vs çıkarsa veya istek birşey yapmami onlari yapicam %100 yardim edicem :)
Mesela baya kişinin kullandığı betacraft hiç günceleme almadi yapimcisinin yazmasina rağmen[DOUBLEPOST=1484044264][/DOUBLEPOST]
Öyle ancak güncel olanları var? Örnek satıcı olarak @TheBlackBy var?
Evet o aliyordu güncelleme de çoğunluğa bakarsak pek almadi guncelleme[DOUBLEPOST=1484044718][/DOUBLEPOST]Bilgisayarım Kasmasaydi eğer Oyunla Beraber Ozaman Sizlere duzgun birşey Yapabilirdim ama onun dışında test eden arkadaşlarım iyi olduğunu parayi sonuna kadar hak Ettiğini söylediler ama herkesin düşüncesi Farkĺıdır ...[DOUBLEPOST=1484044899][/DOUBLEPOST]
cok sade biraz ve param olsa belki alabilirdim güzelleştirilebilir kit listesi yetkililer bölümü ana spawn yapılabilir.
Teşekkür ederim düşünceniz için kit ve vip alinmasi içın menuler filan yapildi[DOUBLEPOST=1484045632][/DOUBLEPOST]Not Bu Paket alana sonraki Yapacağım speedBuilders Paketi Hediye

KL ʲᵃᵛᵃᵈᵉᵛ

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
201
Puanlar
9.350
Yer
İstanbul
Selam Dostum, Öncelikle bu paket çok basit gibi ben ücretli paketlerim bile üzerinde -
4-5 saat üzerinde ayar çekilip satıyorum, Yanlış birşeyler çıkmasın diye yanında map'da ver.
belki ozaman alıcı olabilir, Başarılarınızın Devamını Dilerim Konuyu Birde Düzenli yapalım
Lütfen ...

DragonsKiller

Elmaslar
7
Puanlar
0
Selam Dostum, Öncelikle bu paket çok basit gibi ben ücretli paketlerim bile üzerinde -
4-5 saat üzerinde ayar çekilip satıyorum, Yanlış birşeyler çıkmasın diye yanında map'da ver.
belki ozaman alıcı olabilir, Başarılarınızın Devamını Dilerim Konuyu Birde Düzenli yapalım
Lütfen ...
Bu Paket Kötü Oldu Konu Düzeni Filan Diğer Yapıcağım SpeedBuilders Daha İyi Olucağına İnanıyorum

BekirAkmn

Elmaslar
35
Puanlar
13.410
Yer
İstanbul
Kardeş oyun içi resim vb bu paketin ne ayrıcalığı var gibi şeyler göstermelisin diye düşünüyorum yoksa alıcı bulamazsın

Osmium

Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Bedava verseler alır mıyım?

DragonsKiller

Elmaslar
7
Puanlar
0
Bedava verseler alır mıyım?
Bilmem :D
Sonraki Paketim SpeedBuilders Olucağından Sanırm Türkiyedki İlk Türkçe SpeedBuilders Olucak Ama Oda Gene Paralı Çünkü Paralı İçerikleri Ücretsiz Şekilde Paylaşmak VS. Yasak Olduğundan :([DOUBLEPOST=1484236319,1484141077][/DOUBLEPOST]SpeedBuilders plugin Güncelleme Beklediğinden Daha Sonraya Alınmıştır..
Skywars Plugin Paketine Başlandı Yanında Ücretsiz Map

MΛYИOŔΛ ♨

Yenik düşenin tek savunması , bahanesidir
Elmaslar
22
Puanlar
8.770
Merhaba , arkadaşım bu plugin paketine 1 tl dahil verilmez. Forum'da yeterince saten güzel plugin paketleri bulunuyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı