Sol Reklam
Sağ Reklam

Tekrar Döndük ! Yeni Nesil Factions "OyunVadisi" ALIMLAR AKTİF - Ben -Opman! IP = Play.OyunVadisiTR.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Opman

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Selam Millet ! Ben Oyun Vadisinden Opman öncelikle söylemeliyim ki sunucu da tamamen el emeği söz konusudur alıntı , çalıntı yoktur.
J4LAVq.png

SÜRÜM : 1.7.X
SUNUCU RAM : 4 GBKAPASİTE (SLOT) : 200

SUNUCUDAN GÖRSELLER VE ANLATIM
IP = Play.OyunVadisiTR.Com
IP =
Play.OyunVadisiTR.Com
vLz5A6.png

Bir ev yapmak istiyorsan en ideal yer arsalardır.Kişiye özel arsa ve oldukça fazla kişisel komut !

Arsalarda fly özelliğini herkez kullanabilir.
lyYjRb.png

Burasıda Event Alanı Herhangi bi zamanda tüm oyuncuları çekerek havadan elmaslar altınlar yağdırılır .
aDq3az.png

Burasıda Orman Başka bir dille Faction'un kalbi denilebilir Ormanın özelliği diğer yerlere göre daha çok yönlüdür örneğin PvP atılabilir ve Clan evleri yapılabilir.
zVR5kj.png

Farklı bir macera arıyorsan Bosslara bir göz atmalısın !
4kmryA.png

En iyi ve vazgeçilmez EXP kasma yollarından biri olan Lapis ! Oldukça büyük ha ?
MyYp31.png

Burasıda HAMMADDE , sanki "Bu nasıl hammadde lan?" dediğinizi duyar gibiyim hemen anlatayım efenim gördüğünüz gibi 4 portal var ve bu portalların her biri asıl hammaddeye açılıyor yani Madenci portalından geçerseniz Madenci'ye Kazıcı portalından geçerseniz Kazıcı'ya gidersiniz.
2k71pE.png

Yukarda Bahsettiğim Portallı resim işte buraya açılıyor .
ZVNk03.png

VIP Üyelerimize Özel hammadde !
qlqMVq.jpg

Otomatik VIP Satın Alma Sistemi Evet Bu Nasıl ilgi çekici değilmi hemen anlatayım Resimde gördüğünüz menüyü Açarak vip seçip alabiliyoruz Nasıl mı Şu şekilde Daha yapım aşamasında olan İnternet sitemizden Oyun KREDİ'si satın alabiliyoruz ( 1 TL : 1 KREDİ ) Kredi Aldıktan Sonra /Vip Yazarak Menüyü Açıyoruz Kredimiz kadar Vip alıyoruz ve sadece bunla kalmıyor VIP üyenin tüm hediyelerinide envanterinize atıyor Oyun Parası ve EXP otomatik olarak geliyor.
L4PArV.png

L4PAVa.png

Evet Dostlar Burasıda Spawn'dı Haritalar tamamen kendi yapımımız daha fazlasını gelip kendin görmelisin !

IP = Play.OyunVadisiTR.Com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı