Sol Reklam
Sağ Reklam

MineCraft Nereye Gidiyor ?

MineCraft Nasıl Gidiyor ?

• Şuan güzel gidiyor bozmamalı.

• Yeterli değil dahada geliştirilmeli ve önem verilmeli.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TearDropX

Buum
Elmaslar
61
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft.jpeg
ayraç.png

Sizce MineCraft Nereye Gidiyor ?
MineCraft Microsoft tarafından satın alınmadan önce Mojang MineCraft'a güncellemeleri -sanki bedava iş yapıyorlar- çok seyrek getiriyordu. Getirilen güncellemeler iyi hoş ancak yetersiz kalıyor ve geç geliyordu.
Microsoft MineCraft'ı aldıktan sonra MineCraft'ın kaderi iyice değişti.
Şöyleki Microsoft MineCraft'ı önemli bir gelir kaynağı olarak değerlendirerek daha çok genç kitleye ulaşmak istiyor.

ayraç.png

Alonebey.png

Microsoft'un MineCraft'ı Almasındaki Amaç Nedir ?

Konumuzdan sapmak istemiyorum ancak yinede bu konuya değinmek lazım.
Okuduğum bir kaynak şöyle diyor:
"Microsoft çaresiz bir şekilde genç nesle ulaşmaya ve onları müşterisi haline getirmeye ihtiyaç duyuyor. Skype ve Nokia yatırımlarına rağmen gençlerin Windows tabanlı telefonlar ile ilgilenmediği bir gerçek ve Microsoft’un bu açığı kapatmak için yeni bir şeye ihtiyaç duyuyor."
Bencede dediklerinde sonuna kadar haklılar öylede olmalılar zaten.
Tamam, artık Microsoft'u bırakalım ama son bir içerik daha var.

ayraç.png

ayraç.png

- Minecraft hakikaten çok önemli bir yatırım. Bütün dünyanın bildiği ve çok değerli bir oyundan bahsediyoruz. Oyundan da ötesinde bir yapı aslında Minecraft. Biz Microsoft olarak Minecraft'ı daha çok eğitici yönüyle değerlendirmek istiyoruz. Şimdi, şu anda bu oyunu ve bu franchise’ı konumlandırmamız bu yönde. Ticari bakmıyoruz kesinlikle bu konuya. Bu ürünün kişisel gelişim, çocukların eğitimine ve gelişimine verdiği katkılarını sorgulayarak o yöne doğru konumlandırıyoruz. -

ayraç.png

Aslında baştada söylediğim gibi MineCraft'ın kaderi Microsoft ile değişti diyebiliriz.
ayraç.png

Son Sözlerim:
Bence MineCraft Microsoft ile süper bir ivme tutturdu ve böylede devam edicektir.
Ancak daha gerçekçi ayrıntılar eklenirse daha güzel ve hoş olacağından eminim.

ayraç.png

Peki bu konu hakkında sizin görüşleriniz nelerdir ?
Yorum kısmında belirtin ve yukarıda bulunan ankete katılmayı unutmayın.
Sağlıcakla kalın, görüşmek üzere.
ayraç.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Vay Kimleri görüyorum :)
Ben Twenor42

TearDropX

Buum
Elmaslar
61
Puanlar
0
Yer
Bursa

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Hoşgeldin nerelerdeydin sen gittiğinden beri güncellemeleri takip etmeyi bıraktım zaten aldı başını gidiyor :)

TearDropX

Buum
Elmaslar
61
Puanlar
0
Yer
Bursa
Hoşgeldin nerelerdeydin sen gittiğinden beri güncellemeleri takip etmeyi bıraktım zaten aldı başını gidiyor :)
Nerede olduğum değil şuan burada olup seninle muhabbet etmem önemli reis.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Aynen :) Soruna cevap vereyim Minecraft 1 sene 3.0 ı görür :) ev aletleri arabalar :) silahlar ne ararsan olur

ultrWytf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Açıkçası MineCraft şuan genel anlamda çok geride. Oyun eskisi gibi. Sadece teknik değişim, biraz komut ve blok. Aslında Microsoft çok büyük bir şirket ama nedense çok zor bir şeymiş gibi şu oyuna 2 tane daha fazla blok ekleyemedi. 1.10 gibi dev bir sürümde bir kaç yaratık ve blok ve oto zıplama. Neredeyse kayda değer bir şey yok. Ben 10 - 20 blok eklenmesini, ördek veya kuş gibi yaratıkların eklenmesini isterim. Mısır Zombisini ben ne yapayım? Microsoft genç kitlelere ulaşmak istiyorsa bundan daha fazla gayret göstermelidir...

Legendary Toxic

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft Bence Hic Gelismemeli :)
Oyunda Sunucular V.S Kuruyoruz
Kısacası Kendi Çapımızda Bir Şeyler Yapmaya Çalışıyoruz... Ben Minecraftin Gelecegini Hic Guzel Bulmuyorum...

SAYGILAR...

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Minecraft yaş sınırlaması -13'e indiği zaman cokusler başlamıştı. Hile açmadan insan gibi oyun oynayabilselerdi suan böyle bir durum söz konusu olmazdı.Insanları minecrafttan soguttular.

Legendary Toxic

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft yaş sınırlaması -13'e indiği zaman cokusler başlamıştı. Hile açmadan insan gibi oyun oynayabilselerdi suan böyle bir durum söz konusu olmazdı.Insanları minecrafttan soguttular.
Haklısın. Çocuk İşte :(

MyEnesK

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
86
Puanlar
13.880
Minecraft yaş ortalaması kesinlikle -10 düştü , örneğin: bu yaşlarda olan çocuklar kendisine hack açılarak ölüyorsa o'da sinirlenip hack açiyor , hilesiz oyun oynamamızı engelliyorlar, Minecraft'ın gidişi CS:GO gibi kötü yönde :/

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Sadece Birşey Dicem Minecraft Yeni Versiyonlarında Minecraft PVP Öldü Buda Çok Kötü Oldu.

xXKeremCanXx

Builder & Pluginer
Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Türkiye İstanbul Bagcılar
Güncellemeler Geliyor Ama Boşuna Hiçbir Degişiklik Farketmiyorum ve bide bu oyunda yaşı küçük arkadaşlar var bişey yapılması gerek teşekkürler.

Son düzenleme:

Mustafa Özcan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mustafa ム #4365

Elmaslar
65
Puanlar
0
Yer
Konya
Yaptıkları tek şey yeni bloklar eklemek.Ha bide 1.9'da biraz tekniklerle oynamışlardı.
Oturuyorlar.Çalışma 0.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı