OlymposBT Akademi Minecraft Sunucusu NobleCraft Minecraft Sunucusu AlpGamesTR Network Minecraft Sunucusu EkspresMC Minecraft Sunucusu LeastNetwork Minecraft Sunucusu
Akademi Sunucumuz Açıldı! Seni de aramızda görmek istiyoruz :)
Ip : Oyna.MC-TR.Com
Tanıtım Linkimiz

Etkinlik MC-TR Resmi Minecraft Sunucusu Açılıyor!

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve Beylerbeyi tarafından 2 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Forum Destek kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beylerbeyi

Beylerbeyi Denetim Görevlisi
    Denetim Görevlisi

101
    35
    40
    Steam:
    aydincetn
    ServerKurma Minecraft Sunucuları PixelCandy Minecraft Sunucusu
    Merhabalar değerli MC-TR Üyeleri,

Dün sohbette geçen konuşmanın üstüne yetkili kişilere bildirilerek MC-TR Minecraft sunucusu açmayı planladık. Hemen sunucu açılmayacak, localhost sunucu üzerinden tüm haritalar ve eklentiler hazırlandıktan sonra sizlerin hizmetine sunulacak. İlk olarak bir adet mod ile başlayıp daha sonra çekirdek sunucuya geçmeyi planlıyoruz. Bu modu sizin seçmenizi istiyoruz.

Sizce Sunucu Mod'u Ne Olsun? Oylamayı kesinlikle unutmayın, ayrıca fikirlerinizi de bizlere bildirmeyi unutmayın.

EnderBey bunu beğendi.
  2. boredpanda

boredpanda Baş Moderatör
    Baş Moderatör

770
    229
    540
    MC:
    BayEmre
    Gerçeklik üzerine yani ankette Town seçeneğini seçtim, biraz değişiklik olsun. Üyelerimizden de destek ve ankete katılmalarını bekliyoruz.

3. Deadzombiesplat

Deadzombiesplat Marangoz

44
    0
    320
    ServerKurma Minecraft Sunucuları
    hayırlı olsun ne diyelim :)

4. semmm

semmm Demir Madencisi

240
    7
    170
    hocam faction yapmayın zaten Türkiyede hemen hemen hepsi faction bence rpg veya town olsun ?

5. Beylerbeyi

Denetim Görevlisi

101
    35
    40
    Steam:
    aydincetn
    ServerKurma Minecraft Sunucuları
    Towny sunucuları birazcık çeşitlilik tarafından sıkıntı olan sunuculardır. Bir kasaba da ne olacağı düşünüldüğü zaman akla az fikir geliyor. Fakat bu durum Skyblock, Faction, PVP sunucuları için geçerli değil. Şahsen ben PVP sunucu taraftarıyım. Takımlı ve Takımsız PVP olarak bir sunucu kurabiliriz. Türkiye'de böyle bir sunucu kaldığını düşünmüyorum.

6. TheBlackBy

TheBlackBy Stajyer
    Stajer

279
    65
    290
    MC:
    MyBlack
    Steam:
    TheBlackBy
    Katılıyorum. Daha önce açılmamış bir sunucu açarsak ve el ele verirsek mükemmel olacak inşallah :)

7. _Cole

_Cole » #KEMALIST
    Emekli

479
    115
    640
    Pluginler benden ben pvp taraftarıyım açıkçası :) ama Factionu seçicem factionu daha değişik bir hale getirebiliriz :)

8. Beylerbeyi

Denetim Görevlisi

101
    35
    40
    Steam:
    aydincetn
    Oylama kapatıldı, konu kilitlendi. Kendi fikrimiz olarak PVP Sunucusu açılacak. Beklemede kalın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş

Sayfanı Şuanda Görüntüleyenler (Kullanıcılar: 0, Misafirler: 0)