Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Lütfen İçeri Sorunum Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YasinPasha

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba Beyler
Benim Sunucum
2GB Ram 26 Kişilik
Ben VIP Oyunculara Dolu Sunucuya Girme Hakkı Verdim
Ama Ben Sunucum 26/26 Olduğu Zaman VIPLer Girebilcek Ama 30Kişi Olunca Artık VIP'lerde Giremicek Nasıl Ayarlarım ? Skript VS Plugin VS Yöntem VS Herşey Olabilir
Anlamadıysanız Benim Slotum 26 26 Normal Oyuncu Var 4 Dolu Sunucuyada 4 VIP Girdi Diyelim
30 Kişi Olduk Ama 26 Slotuz Ben Sunucu Çökmesin Diye Artık 31 Olmasını İstemiyorum Yetkisi Olsa Bile Permi

OguzhaNPW

Duanla mı doğdum ki bedduanla öleyim zalim!
Elmaslar
12
Puanlar
6.330
Yer
Manisa
Söylediğinden hiç bir şey anlamadım ama şunu veriyim belki bunu istiyosundur..
Kod:
essentials.joinfullserver
Bu permissionu ekleyebilirsin..

Okan Demir - TdogTAG

Elmaslar
73
Puanlar
13.470
Minecraft
TdogTAG
Senin dediğin gibi birsey mumkun mu bilmiyorum ama VIP lere Slot dolunca bile girebilmesi için essentials da bulunan perm'i verebilirsin .

essentials.joinfullserver

YasinPasha

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Siz anlamamışsınız o permi biliyorum ben diyorumki VIP'ler sunucu doluyken gircek ama biyerden sonra giremicek mesela slot 10kişi 10 oyuncu var vipler girmek istiyor permi verdim giriyorlar 15 kişi oluyor başka biplerde girmek istiyor ama onlar giremicek artık

OguzhaNPW

Duanla mı doğdum ki bedduanla öleyim zalim!
Elmaslar
12
Puanlar
6.330
Yer
Manisa
Siz anlamamışsınız o permi biliyorum ben diyorumki VIP'ler sunucu doluyken gircek ama biyerden sonra giremicek mesela slot 10kişi 10 oyuncu var vipler girmek istiyor permi verdim giriyorlar 15 kişi oluyor başka biplerde girmek istiyor ama onlar giremicek artık
Sorununu anladım. Fakat bunun bence bir çözümü yok. Sadece girecek olan viplere o yetkiyi ver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı