Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım K4Ranks | Premium Ayarında Ücretsiz | Tamamen Düzenlenebilir | Oyuncularınıza Oyunda Kalması İçin Amaç Verin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Başarılı bir eklenti, geliştirilmeye müsait bir eklentiye benziyor.​

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Parayı vault ile çekiyorsun ancak neden yetkiyi de vault için çekmiyorsunuz ki sadece group manager kullanmaktansa bütün perm eklentilerini kullandırtabilirsiniz hook adı altında bir dosya oluşturun o dosyadan oyuncular boolean sayesinde group manager var ise true yok ise false yapsın bence bir çok şey eklenebilir ek olarak bossbar api ile bir bar oluşturup oradan kalan görev miktarını göstertebilirsiniz..

Bi ara yapmayı düşündüğüm ancak zamanım yetmediği için yapamadığım bir eklenti siz yapmışsınız başarılar.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Parayı vault ile çekiyorsun ancak neden yetkiyi de vault için çekmiyorsunuz ki sadece group manager kullanmaktansa bütün perm eklentilerini kullandırtabilirsiniz hook adı altında bir dosya oluşturun o dosyadan oyuncular boolean sayesinde group manager var ise true yok ise false yapsın bence bir çok şey eklenebilir ek olarak bossbar api ile bir bar oluşturup oradan kalan görev miktarını göstertebilirsiniz..

Bi ara yapmayı düşündüğüm ancak zamanım yetmediği için yapamadığım bir eklenti siz yapmışsınız başarılar.

Yazdığım eklentide - group grupİsmi gibi bir ifade kullanmadığınız sürece oyuncuya grup vermezsiniz. True false gibi yapmak biraz daha yeni başlayanların işi, onun yerine Collectionlar ile yapıyorum. Ek olarak eklenti yayınlanalı 24 saat daha olmadı, groupmanager eklentisini depend olarak eklemedim ki kullanmak istemeyen o özelliği devre dışı bıraksın. Bunun yanısıra diğer grup eklentilerini de eklentime dahil edeceğim. Yorumun için teşekkürler.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Yazdığım eklentide - group grupİsmi gibi bir ifade kullanmadığınız sürece oyuncuya grup vermezsiniz. True false gibi yapmak biraz daha yeni başlayanların işi, onun yerine Collectionlar ile yapıyorum. Ek olarak eklenti yayınlanalı 24 saat daha olmadı, groupmanager eklentisini depend olarak eklemedim ki kullanmak istemeyen o özelliği devre dışı bıraksın. Bunun yanısıra diğer grup eklentilerini de eklentime dahil edeceğim. Yorumun için teşekkürler.
Merhaba rica ederim ancak "yeni başlayanların işi" gibi sözlerinizi pek olumlu karşıliyamicağım her insanın kendine özgü bir kod yazma biçimi vardır bir insan boolean kullanır diğeri farklı bir şekil de çeker buna "amatörlük" veya "yeni başlayanların işi" demeniz hiç hoş değil ek olarak group manager'ı depend olarak eklemediğinizi görebiliyorum ancak sadece bir eklentiye odaklanmak yerine diğer tüm eklentilere odaklanmak en iyi ve en kullanışlı bir tekniktir başarılar.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Merhaba rica ederim ancak "yeni başlayanların işi" gibi sözlerinizi pek olumlu karşıliyamicağım her insanın kendine özgü bir kod yazma biçimi vardır bir insan boolean kullanır diğeri farklı bir şekil de çeker buna "amatörlük" veya "yeni başlayanların işi" demeniz hiç hoş değil ek olarak group manager'ı depend olarak eklemediğinizi görebiliyorum ancak sadece bir eklentiye odaklanmak yerine diğer tüm eklentilere odaklanmak en iyi ve en kullanışlı bir tekniktir başarılar.

Dediğim gibi sizin tarzınız farklı olabilir fakat bu tür bir işlemde boolean kullanmak benim tarzımda yok. Üstünüze alındıysanız kusura bakmayın, direkt olarak size söylememiştim. Güncellemelerle diğer grup eklentileri de dahil edilecek. Tekrar teşekkürler.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Güncelleme 1.0.1
Eklenti artık group ödülü için LuckPerms isimli eklentiyi desteklemektedir.
Tasarım güncellendi, dosyaların her biri için açıklama yazıldı.

İyi Forumlar...

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Tasarım başlığı yenilendi, tasarımı yapmama yardımcı olan @akıner ' e teşekkürler.

GokturkNW

gokturknetwork.keyubu.com

Discord:

Tanımsız#1455

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
TanimsizPvP

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Eklentiyi kullanan sunucular için bir discord grubu kurabilirim. İlgi görmediğini düşündüğüm için güncelleme yapmıyorum. Özel mesaj yoluyla kullandığınızı belirtebilirsiniz, böylece aktiflik durumuna göre güncelleme yayınlarım. İlginiz için teşekkürler...

Wassu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Wassu#1881

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Wassu
Deneyeceğim, beğenirsem kullanabilirim.
Umarım kendini geliştirebilirsin.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Güzele benziyor. Böyle eklentileri yapanları gördükçe seviniyorum. Başarılarının devamını dilerim.

MBPresent

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

дфтпук44#7352

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MBPresent
Başarılı bir çalışma sunucumda deniyeceğim saol

SinanT

play.rubycraft.network
Elmaslar
25
Puanlar
13.470
Paylaşım için teşekkürler. Deneyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı