Sol Reklam
Sağ Reklam

1sunucum mu batıhost mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnesDuran

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Manisa
Batıhost taraftarıyım. Adamlar sıcak kanlı yardımsever... Ve ileride sunucu sitesi açmayı düşünürsen bir çok site scripti batıhost odemeyı desteklemektedir.

İsimsizBaran

Elmaslar
3
Puanlar
6.285
BatıHost Piyasada Görüp Görebileceğin En İyi Şirketlerdendir. 1. Nitrado, 2.BatıHost, 3.AxiTR Bilişim. Server Alırken Bu 3 Firmayı Kendi Gözünde Değerlendir. İyi Forumlar.

BekirAkmn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
35
Puanlar
13.410
Yer
İstanbul
BatıHost Piyasada Görüp Görebileceğin En İyi Şirketlerdendir. 1. Nitrado, 2.BatıHost, 3.AxiTR Bilişim. Server Alırken Bu 3 Firmayı Kendi Gözünde Değerlendir. İyi Forumlar.
Katılmıyorum benim tavsiyelerim batihost rabisudur nitrado çok pahalı bana göre axitr çok kötü bir çok kişide böyle diyor 1sunucumda güzel hostingdir ama hesabına para yatiramiyorsub

İsimsizBaran

Elmaslar
3
Puanlar
6.285
Katılmıyorum benim tavsiyelerim batihost rabisudur nitrado çok pahalı bana göre axitr çok kötü bir çok kişide böyle diyor 1sunucumda güzel hostingdir ama hesabına para yatiramiyorsub

Rabisu'yu unutmuşum! Ama onun haricinde Nitrado pahalı, ama parasına değecek kadar kaliteli. AxiTR Bilişim ise bu üç'ü kadar kaliteli olmasada seçilebilir bir hosting.

Turan Tahsin

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
79
Puanlar
13.720
Batihost öneririm.Adamlar canlı destek veriyor.Masaüstü falan işlerini yapıyolar

EmreCSKN

KacakOyuncu
Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Batihost tabi ki İşlemcileri Diğer minecraft sunucu firmalarına göre daha iyi. (aynı fiyat segmentinde olanlar için)

OzerOTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

OzerO#5418

Elmaslar
15
Puanlar
13.220
Minecraft
OzerO_TR
Bence hem fiyatıyla hemde kalitesiyle WestioBilişim i öneriyorum.
Şu anda sadece vds bulunsada panel fiyatına veriyorlar neredeyse.
Şuan beta olduklarından dolayı her türlü yardım edeceklerini söyleyebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı