Sol Reklam
Sağ Reklam

LeasTNetwork Skyblock - Faction 1.8.+ Gir Ve Katıl!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mami25789

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
SUNUCU HUB OLDU! SKYBLOCK - FACTİON!!
LOBİ SPAWNI DÜZENLENDİ!

o0Yy2X.png

Sunucuda Factionu Çok Sevdiniz! Çok Skyblock İstegi Oldu Bizde Yapalım Dedik! Herneyse Sunucu Skyblock - Faction Olup Çekirdek (HUB) Sunucudur. Factiondan Bahsedersek ; Rütbeli , Otomatik Satışlı Bir Sunucudur. /Arkadas Komuduyla Arkadaş Ekleyebilirsiniz. Oynadıgınızda Odaklanmanızı Ve Oyuna Baglı Kalmanızı Teşvikler Chatı Bile Göremezsiniz! Skyblockdan Bahsedersek ; Bu Sunucuda İse /AdaFly Komuduyla Uçabilirsiniz. OP Degildir Artık Neredeyse Klasik Skyblock Bulunmamakta Buna Yönelik Size Yardımcı Olalım Dedik Ve Klasik Skyblock Oluşturduk!

DB8G7z.png

LZ2E71.png Sunucu Adresi » Play.LeasTNW.Net
LZ2E71.png Sunucu Aktif!
LZ2E71.png Lokasyon Türkiye/Nitrado
LZ2E71.png Sunucu 100 Kişilik (Artırılacaktır!)
LZ2E71.png Her Sunucu Ramı 8 GB (Artırılacaktır!)

LZ2E71.png Sunucu Sürümü » 1.8.X

njP9d5.png

LZ2E71.png snowbeack2
LZ2E71.png mami.reizz

0l4pjW.png

LZ2E71.png pipinhot13 (K)
LZ2E71.png StasSz (K)

LZ2E71.png BloodyX (A)
LZ2E71.png iMamiReizz (A)
LZ2E71.png oFladen_V2 (M)

8PnWRk.png

«» «» LOBİ «» «»
2017-01-12_22.13.25.png

«» «» FACTİON SPAWN «» «»
2017-01-12_22.26.35.png

«» «» SKYBLOCK SPAWN «» «»
2017-01-12_22.15.17.png

Konu Düzenlendi. İyi Oyunlar Dilerim ... "iMamiReizz"
Takım Lideri Feyzullah Duman'a Yardımcı Oldugu İçin Teşekkürlerimi İletirim...

Ekler

• 0l4pjW.png
    0l4pjW.png
    12,7 KB · Görünt.: 481
  • 2017-01-06_18.42.27.png
    2017-01-06_18.42.27.png
    407 KB · Görünt.: 534
  • 2017-01-06_18.46.21.png
    2017-01-06_18.46.21.png
    502,5 KB · Görünt.: 509
  • 2017-01-06_19.38.17.png
    2017-01-06_19.38.17.png
    249,7 KB · Görünt.: 672
  • 2017-01-09_12.10.17.png
    2017-01-09_12.10.17.png
    775,1 KB · Görünt.: 499
  • 2017-01-09_12.15.31.png
    2017-01-09_12.15.31.png
    296,5 KB · Görünt.: 399
Son düzenleme:

DenizYavuzZ

Biz ATATÜRK'ÜN Askerleriyiz !
Elmaslar
177
Puanlar
0
Yer
Adana
Sunucu geliştirilmeli ;
Buildler daha da iyi olabilir , sunuculara artık hiçbir sunucuda olmayan özellikler gelirse daha iyi olur başarılar :)

Turan Tahsin

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
79
Puanlar
13.720
@DenizYvz katılıyorum Builderler Gelişebilir Hiç Bir Serverde Olmayan Özellikler gelebilir

Başarılar

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Sunucunuz geliştirilmeli. Konu tasarımı oldukça basit,Sistemlerden daha çok bahsedilmeli vs vs.

Başarılar.

mehmet6134

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Değişik Şeyler Eklenmeye Devam Ediyorlar . Bence Geleceği Var Serverin Sadece Biraz Daha Gayret Gerekli . Başarılar Dilerim ...

mami25789

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Sunucu geliştirilmeli ;
Buildler daha da iyi olabilir , sunuculara artık hiçbir sunucuda olmayan özellikler gelirse daha iyi olur başarılar :)
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz Buildler Geliştiriliyor Aynı Zamanda Eklentiler Ekliyoruz.

@DenizYvz katılıyorum Builderler Gelişebilir Hiç Bir Serverde Olmayan Özellikler gelebilir

Başarılar
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz Buildler Geliştiriliyor Aynı Zamanda Eklentiler Ekliyoruz.

Sunucunuz geliştirilmeli. Konu tasarımı oldukça basit,Sistemlerden daha çok bahsedilmeli vs vs.

Başarılar.

Konu Tasarımı Degiştirelebilir Eklenti Yapabiliriz. Teşekkürler.

Değişik Şeyler Eklenmeye Devam Ediyorlar . Bence Geleceği Var Serverin Sadece Biraz Daha Gayret Gerekli . Başarılar Dilerim ...
Teşekkür Ederiz.

YusufYaman

Discord Uzmanı

Discord:

YusufYaman#0001

Elmaslar
200
Puanlar
13.570
Yer
İstanbul
Minecraft
YusufYaman
Buildler Geliştikce Sistemler Eklendikce Konuyu Güncellemelisin

Sunucu Hakkında Detaylı Bilgi Bulunmuyor

Ram + Hosting Şirketini Belirtmelisiniz

Ram Zorunlu Olarak Belirtilmeli

mami25789

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Buildler Geliştikce Sistemler Eklendikce Konuyu Güncellemelisin

Sunucu Hakkında Detaylı Bilgi Bulunmuyor

Ram + Hosting Şirketini Belirtmelisiniz

Ram Zorunlu Olarak Belirtilmeli
Eklenmiştir. Sorunu Belirttiginiz İçin Teşekkürler!

YusufYaman

Discord Uzmanı

Discord:

YusufYaman#0001

Elmaslar
200
Puanlar
13.570
Yer
İstanbul
Minecraft
YusufYaman
eklendide benmi göremiyorum kontrol edin

bot içinde skype : facebook:loyalfriendstr

YusufYaman

Discord Uzmanı

Discord:

YusufYaman#0001

Elmaslar
200
Puanlar
13.570
Yer
İstanbul
Minecraft
YusufYaman

ultrWytf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Çok Sert Eleştirdin Adamım :)

@FeyzullahDuman

Dipnot: Başka Bir Sunucuyu Gayet Güzel Eleştirdim Nerdeyse Döveceklerdi Ama Aslında Eleştiriye Açık Bır Forumda Bu Kadar Üstelenmesi Ve Bana Uyarı Vermeleri Çok Garipdi Senin Forumdan Banlarlar Herhalde
http://www.mc-tr.com/konu/suprisepvp-skyblock-kutular-site.15540/
Düşüncelerimi belirttim burada ve sert eleştirdiysem ne olmuş? Düşüncelerimi belirttiğim zaman banlıyorlarmı? Sert eleştiriyi banlayacaklarsa, ben hiç eleştirmeyeyim o zaman? Bunlar benim düşüncelerim ve saygı duyulması gereklidir. Ben küfür ettim mi, argo kullandım mı, hakaret ettim mi? Hayır. Ayrıca gayet güzel eleştirmemişsin. "Yapılar kötü, bu şekilde piyasa çıkmayın!" bunu herkes der. Ve uyarı verilmez. Çünkü bu şekilde eleştirenlere hiç bir şey yapmıyorlardı...

mami25789

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Berbat. Hayatımda gördüğün en kötü yapı ekibiniz var. Tabii ekibiniz var mı? World Edit'in doğru kullanırsak muhteşem nimetler oluşturacağı brush özelliğini sanırım çok amatörce kullanmışsınız. Brush modunu Sphere'ye ayarlayıp her yeri öyle yapmışsınız. Bir şey öğreniyorsunuz, cıvığını çıkarmayın. Sunucu açılmadan 1.5 gün önce bana göstermek için çağırmıştınız. Arenayı beğenmeyip eksikleri söylediğim zaman bana "Kardeşim sadece duvarlara bakma!" demiştiniz. Nitekim ben her yere bakmıştım. Schematic, brush ve bir kaç çocuk mimarisi... Daha sonra Admininiz yediremeyip banlamıştı. Gerçekten çok komik... Sunucuda 23/200 çekmenize gerçekten inanamıyorum. Muhteşem sunucular var ve sizin gibiler bu kadar fazla oyuncu çekiyor. Para verseniz oynamam. Sert eleştirilerde banlarsınız :) Puan veremeyecek kadar basit bir sunucu. Yeni ne var ki? Her şey, 1 - 2 günde yapılır. Tek kelimeyle basit ve berbat! 10/00.1... Şimdi bir de şey tipleri gelir, "Kötü yorum yapmayın, adamın gururunu kırmayın. Belki iyi bir şeyler yapacaktı, sen böyle dediğin için gururu kırıldı ve yapmayacak." Benim de onlara cevabım şudur "Eğer sert eleştiriler kaldıramayacaksanız sunucu açmayınız. Sizi bu sert eleştiriler güçlendirir..."
Yediremiyormusun? Sorunları Düzgün Bir Şekilde Söyliyebilirdin Ama Sen "Ne biçim kullanmışsınız. B** Gibi Olmuş" Vs. Kelimeler Kullanıyorsun Oyuncuları Rahatsız Ediyorsun Hem Slot Senin İçin Bir Önemmi Parayı Ben Yatırdım Ve 1 Gün İçinde 146TL Kazanç Yaptım Amacım Hava Degil. Eleştirilerinizi Adam Gibi Söyleyin Düzeltelim Kabaca Demeye Gerek Yok Hak Ettin Ban Yemeyi Admin Dedigin Kişi Serverin Sahibi Oluyor.

ultrWytf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
18
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Yediremiyormusun? Sorunları Düzgün Bir Şekilde Söyliyebilirdin Ama Sen "Ne biçim kullanmışsınız. B** Gibi Olmuş" Vs. Kelimeler Kullanıyorsun Oyuncuları Rahatsız Ediyorsun Hem Slot Senin İçin Bir Önemmi Parayı Ben Yatırdım Ve 1 Gün İçinde 146TL Kazanç Yaptım Amacım Hava Degil. Eleştirilerinizi Adam Gibi Söyleyin Düzeltelim Kabaca Demeye Gerek Yok Hak Ettin Ban Yemeyi Admin Dedigin Kişi Serverin Sahibi Oluyor.
Yetkini Kurucu yapabilirsin o zaman ve ben senin dediğin o B*k kelimesini kullanmadım. Kendini haklı çıkarmak için yalan söylemene gerek yok. Oyuncularla şuana kadar neredeyse iletişimim bile olmadı. Siz sorunlarınızı düzeltemezsiniz çünkü yanlışsınız... Ayrıca ban umrumda değil. Sizden kat, kat sunucular var, size mi kaldım?

mami25789

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yetkini Kurucu yapabilirsin o zaman ve ben senin dediğin o B*k kelimesini kullanmadım. Kendini haklı çıkarmak için yalan söylemene gerek yok. Oyuncularla şuana kadar neredeyse iletişimim bile olmadı. Siz sorunlarınızı düzeltemezsiniz çünkü yanlışsınız... Ayrıca ban umrumda değil. Sizden kat, kat sunucular var, size mi kaldım? [DOUBLEPOST=1483815850,1483815799][/DOUBLEPOST]
Yetkini Kurucu yapabilirsin o zaman ve ben senin dediğin o B*k kelimesini kullanmadım. Kendini haklı çıkarmak için yalan söylemene gerek yok. Oyuncularla şuana kadar neredeyse iletişimim bile olmadı. Siz sorunlarınızı düzeltemezsiniz çünkü yanlışsınız... Ayrıca ban umrumda değil. Sizden kat, kat sunucular var, size mi kaldım?
Ozaman O Sunucuya Git Sunucumda Oyuncular Arasında Eleştirilirmesi Hoş Olmuyor. Kendimi Haklı Çıkarmıyorum Bu Arada Oyuncularla %100 İletişimimimiz Var İlk Açıldıgı Zaman Olmamış Olabilir Ama Şuanda İletişimimiz Var. Konuyu Uzatmayalım Lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı